Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 13:31:39

У Чернігівських музичних школах пройшли звіти учнів і творчих колективів

12.04.2014   11:30Агенцiя

Першою прозвітувала Чернігівська музична школа №1 ім. Стефана Вільконського. Розпочався концерт виступом зразкового ансамблю бандуристів «Соколики», який дивує своїм мистецтвом не тільки чернігівців, а й шанувальників бандури в Україні та за її межами, завжди здобуваючи звання лауреата.

Прекрасно виконав Полонез Фредеріка Шопена Денис Пономаренко – учень заслуженого працівника культури України Валентини Данилової, який щойно повернувся з Варшави, де став лауреатом міжнародного конкурсу юних піаністів.

Програма була надзвичайно насиченою і різножанровою, яка завершилася яскравим видовищем зведеної капели бандуристів «Надія» музичних шкіл №1 і №2. Це і є діти України, які гідно представили як свої таланти, так і працю своїх викладачів.
А наступного дня звітувала музична школа №2 і вперше це дійство проходило у міському палаці культури.

Численні лауреати конкурсів і дивували глядачів своїм мистецтвом, ще і ще раз підтверджуючи чудові здобутки під час навчання у закладах естетичного виховання. Адже творчий звіт проходив під гаслом: «У творчому злеті хай звіт наш луна, дарує натхнення квітуча весна».


http://chodtrk.com.ua/?p=14290

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression