Виставка художньої фотографії “Ракурс-2011”
Підсумкова фотовиставка “Ракурс-2011”, що відкрилася наприкінці грудня в “Арт-клубі”, засвідчила творче зростання членів фотоклубу “Чернігів”.
– Образ ще одного прожитого нами року складається з десятків прекрасних робіт, представлених відомими фотомайстрами Чернігівщини та їхніми молодими колегами, – наголосив, відкриваючи її, керівник фотоклубу Микола Дульцев.
І в точності такого узагальнення достеменно переконалися численні прихильники фотомистецтва. Дійсно, перед очима присутніх постали чудові миттєвості 2011 року, помічені і зупинені членами фотоклубу.
Різні за жанрово-тематичним напрямком, творчою манерою, ці роботи фотохудожників схожі в одному – в широкому прагненні показати в усій повноті і достовірності картини нашої дійсності, діяльність нашого сучасника.
Найбільш виразно і широкопланово вдалося це зробити Валерію Кругерському – він став дипломантом фотовиставки “Ракурс – 2011” аж у трьох з семи жанрових напрямків.
Відзначені також роботи Максима Дмитренка, Світлани Головко, Сергія Тарабари, Руслани Старицької, Максима Гоптара, Владислава Тугучова.
Директор обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв Надія Заваліна, узагальнюючи враження від побаченого на виставці, зазначила, що сучасне життя наповнене багатьма цікавими миттєвостями і постатями, гідними уваги фотомайстрів, і висловила впевненість, що 2012-й рік стане для них ще більш плідним, а також вручила зазначеним вище дипломантам підсумкової виставки “Ракурс – 2011” нагороди.
http://onmckim.com.ua/news/2011-12-28-483
Інформацію підготував: редактор ОНМЦКіМ Василь Щербонос
Останні новини Чернігівщини
Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29
Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.
Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13
У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).