Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 13:36:33

Виставка художньої фотографії “Ракурс-2011”

29.12.2011   12:42Агенцiя

Підсумкова фотовиставка “Ракурс-2011”, що відкрилася наприкінці грудня в “Арт-клубі”, засвідчила творче зростання членів фотоклубу “Чернігів”.

– Образ ще одного прожитого нами року складається з десятків прекрасних робіт, представлених відомими фотомайстрами Чернігівщини та їхніми молодими колегами, – наголосив, відкриваючи її, керівник фотоклубу Микола Дульцев.

І в точності такого узагальнення достеменно переконалися численні прихильники фотомистецтва. Дійсно, перед очима присутніх постали чудові миттєвості 2011 року, помічені і зупинені членами фотоклубу.
Різні за жанрово-тематичним напрямком, творчою манерою, ці роботи фотохудожників схожі в одному – в широкому прагненні показати в усій повноті і достовірності картини нашої дійсності, діяльність нашого сучасника.

Найбільш виразно і широкопланово вдалося це зробити Валерію Кругерському – він став дипломантом фотовиставки “Ракурс – 2011” аж у трьох з семи жанрових напрямків.

Відзначені також роботи Максима Дмитренка, Світлани Головко, Сергія Тарабари, Руслани Старицької, Максима Гоптара, Владислава Тугучова.


Директор обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв Надія Заваліна, узагальнюючи враження від побаченого на виставці, зазначила, що сучасне життя наповнене багатьма цікавими миттєвостями і постатями, гідними уваги фотомайстрів, і висловила впевненість, що 2012-й рік стане для них ще більш плідним, а також вручила зазначеним вище дипломантам підсумкової виставки “Ракурс – 2011” нагороди.

http://onmckim.com.ua/news/2011-12-28-483

Інформацію підготував: редактор ОНМЦКіМ Василь Щербонос

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.