Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 травня, 06:54:23

Виставка художньої фотографії “Ракурс-2011”

29.12.2011   12:42Агенцiя

Підсумкова фотовиставка “Ракурс-2011”, що відкрилася наприкінці грудня в “Арт-клубі”, засвідчила творче зростання членів фотоклубу “Чернігів”.

– Образ ще одного прожитого нами року складається з десятків прекрасних робіт, представлених відомими фотомайстрами Чернігівщини та їхніми молодими колегами, – наголосив, відкриваючи її, керівник фотоклубу Микола Дульцев.

І в точності такого узагальнення достеменно переконалися численні прихильники фотомистецтва. Дійсно, перед очима присутніх постали чудові миттєвості 2011 року, помічені і зупинені членами фотоклубу.
Різні за жанрово-тематичним напрямком, творчою манерою, ці роботи фотохудожників схожі в одному – в широкому прагненні показати в усій повноті і достовірності картини нашої дійсності, діяльність нашого сучасника.

Найбільш виразно і широкопланово вдалося це зробити Валерію Кругерському – він став дипломантом фотовиставки “Ракурс – 2011” аж у трьох з семи жанрових напрямків.

Відзначені також роботи Максима Дмитренка, Світлани Головко, Сергія Тарабари, Руслани Старицької, Максима Гоптара, Владислава Тугучова.


Директор обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв Надія Заваліна, узагальнюючи враження від побаченого на виставці, зазначила, що сучасне життя наповнене багатьма цікавими миттєвостями і постатями, гідними уваги фотомайстрів, і висловила впевненість, що 2012-й рік стане для них ще більш плідним, а також вручила зазначеним вище дипломантам підсумкової виставки “Ракурс – 2011” нагороди.

http://onmckim.com.ua/news/2011-12-28-483

Інформацію підготував: редактор ОНМЦКіМ Василь Щербонос

Останні новини Чернігівщини

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома 15:59

Виявлятимуть та усуватимуть пориви та пошкодження систем опалення будинків, які могли утворитися після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у той час, коли Чернігів був під прицілом російської артилерії та авіації.

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень 15:53

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю затримали 32-річного мешканця Прилук, у якого виявили загалом 7 кілограмів психотропних речовин та наркотичних засобів. Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ 15:46

КЕП "Чернігівска ТЕЦ" повідомляє, що гаряча вода, як раніше було заявлено, з 20 травня в будинки та установи міста подаватись не буде.

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ»

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ» 15:43

Укрзалізниця призначає новий двогрупний поїзд та з’єднує Суми та Чернігів з Івано-Франківськом.