Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 23:40:30

У Чернігові презентовано фотовиставку про українську армію

20.03.2014   11:37

У Чернігівському музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт» відкрилась виставка «Українська армія в об'єктиві фотомитців».

Організаторами заходу виступили Центральний друкований орган Міністерства оборони України - журнал «Військо України», Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації та Чернігівський музей сучасного мистецтва «Пласт- Арт».

На виставці представлені роботи військових і цивільних журналістів та фотомитців. Всього в експозиції майже півсотні фоторобіт, зроблених майстрами фотографії у військових частинах, на полігонах під час вітчизняних і міжнародних навчань та у миротворчих місіях.

Відвідувачі виставки, в доступній і цікавій формі через представлені світлини, знайомляться з обличчям сучасних українських вояків-захисників Вітчизни, бойовою роботою та повсякденною життєдіяльністю військовослужбовців Збройних Сил України.
-Усі фотосвітлини збиралися декілька років. Вже частина робіт успішно презентувалася в Брюсселі. Плануємо фотовиставку показати людям в різних регіонах України. А розпочали її з Чернігова. У майбутньому вона буде розширюватись. На цих фотографіях добре видно, що наша армія існує, вона готова захищати нашу країну, а бойовий дух українських військових незламний. - заявив на церемонії відкриття виставки начальник Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України (м. Чернігів) підполковник Вадим Мисник.

Фотовиставка працюватиме щодня до 1 квітня з 10.00 до 18.00 без перерви.
 

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.