Презентація книг Володимира Сапона, Миколи Ткача і книги про Михася Ткача
18 березня читачі ЦБ ім.М.М. Коцюбинського отримали змогу побувати на справжньому святі Українського Слова - народинах нових книгвідомих майстрів красного письменства. Свої книги презентували Микола Ткач і Володимир Сапон.

Микола Ткач - митець і науковець - представив книгу свого родоводу "Раю мій, розмаю", а Володимир Сапон - журналіст, письменник і краєзнавець - збірку есеїв "Стразбурзький пиріг". Третьою презентованою книгою, яка об'єднала зусилля багатьох чернігівських журналістів і письменників, стало літературознавче видання "Від любові до болю" - творчий портрет Михася Ткача.
З'ясувалось, що єдине родинне коріння пов'язує не тільки братів Ткачів, а і Володимира Сапона.
Сьогоднішня презентація несподівано стала нагодою для зустрічі багатьох представників творчої інтелігенції Чернігова. Висловити свої враження від нових книг і з побажаннями творчих успіхів братам Ткачам і Володимиру Сапону прийшли Дмитро Йосипович Іванов, поет лауреат Шевченкової премії, Олена Конечна, голова обласної організації НСПУ, Олексій Брик, письменник, Володимир Коваль, журналіст і письменник, Сергій Дзюба, журналіст і поет, Василь Йосипович Буденний, поет і викладач, Олена Борисівна Мамчич, поетеса і викладач.
Понад дві години тривала відверта розмова про долю сучасної української літератури. Справжньою окрасою стали чудові вірші Миколи Ткача і мистецька мініатюрна проза Володимира Сапона.
Центральна міська бібліотека ім..М.М. Коцюбинського
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).