Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 22:29:41

Завершується підготовка заходів до 71-х роковин Корюківської трагедії

28.02.2014   13:27

Питання підготовки жалобних заходів з нагоди 71-х роковин Корюківської трагедії, що проходитимуть 1 березня в м. Корюківка розглянули учасники наради, яку 28 лютого провів в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика.

Зокрема, були обговорені питання проведення урочистої ходи до Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки фашистським загарбникам, скорботного мітингу з нагоди 71-х роковин трагедії в урочищі Гай на місце будівництва майбутнього Меморіального комплексу пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами.

Окрім цього, учасники наради розглянули низку організаційних питань щодо участі у жалобних заходах представників громадськості та засобів масової інформації області.

З нагоди 71-х роковин Корюківської трагедії в освітніх, бібліотечних, музейних закладах області проводитимуться години спілкування, тематичні вечори, демонструватимуться виставки архівних та фотодокументів про страшну, криваву і масштабну трагедію.
 

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression