Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 10:32:18

На Красній площі Чернігова засяяли вогні Новорічної ялинки

24.12.2011   11:20

23 грудня на Красній площі Чернігова засяяли вогні Новорічної ялинки.

Як і минулого року, перед запаленням вогнів на головній ялинці міста центральними вулицями обласного центру пройшла карнавальна хода “Мороз-парад – 2011”. Її учасниками були новорічні та казкові персонажі.

Міський голова Олександр Соколов подякував усім учасникам “Мороз-параду” за створення святкової атмосфери, школярам – за успіхи у навчанні, обдарованим дітям із мистецьких і творчих колективів – за формування позитивного іміджу своєї малої Батьківщини, спортсменам – за перемоги на змаганнях міжнародного і світового рівня. Він також висловив сердечну подяку кожному жителю Чернігова за старанну повсякденну працю, за активну громадянську позицію, за любов до рідного міста.

“Я глибоко переконаний, що наступний 2012-й рік буде неодмінно кращим, увійде в кожен дім радістю і щастям, ” – звернувся міський голова до громади на центральній площі.

З-поміж учасників новорічного карнавалу “Мороз-парад – 2011” глядачі оплесками визначили кращих Діда Мороза і Снігуроньку, а також кращого казкового персонажа – веселого Дракончика, якого представляли одразу троє хлопців.

На відкритті Новорічної ялинки на Красній площі Чернігова зібралися близько двох тисяч учасників карнавалу та глядачів. Вперше у місті головна ялинка – штучна 18-метрова красуня вагою близько 6 тон.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.