Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 15:26:05

У Чернігові відбулася зустріч з одеським автором-виконавцем, рок-бардом Віктором Мазуром

14.02.2014   11:27Агенцiя

В суботу, 8 лютого, у відділі мистецтв бібліотеки, в рамках серії концертів чернігівського клубу авторської пісні "Трамонтана" під керівництвом Наталії Потапчук, відбулася зустріч з одеським автором-виконавцем, рок-бардом Віктором Мазуром.

Віктор Мазур – один з молодих представників сучасної авторської пісні. Для багатьох його творчість, з першого погляду, може видатися похмурою і незрозумілою. Але варто лише прислухатися, вдуматися і спробувати прожити пісню, рядок, слово разом з автором, як відразу все стає на свої місця. По шкірі прокочується хвиля мурашок, є першою ознакою сприйняття глибоких філософських пісень.

Творчість Віктора нагадує відголоски башлачовської нелегкої долі людини, яка постійно знаходиться в дорозі і не затримується довго на одному місці. Все це можна було почути на зустрічі з Віктором, якщо вслухатися і замислитися.

Клуб "Трамонтана" висловлює подяку відділу мистецтв бібліотеки ім. В.Г. Короленка за сприяння в організації концерту.

Антон Чирвон

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини