Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 жовтня, 02:32:11

"Софія Русова в моєму серці"

13.02.2014   14:50

Під такою назвою пройшла всеукраїнська конференція у Ріпкинській гімназії, у якій уже п’ять років поспіль діє музей – «Центр педагогічної спадщини Софії Русової».

Сьогодні в плеяді відомих вітчизняних педагогів сяє ім’я уродженки села Олешні Ріпкинського району Софії Русової, якій у лютому виповнилося 158 років від дня народження, а також минуло п’ять років із часу заснування її музею у Ріпкинській гімназії.

Чудова кімната-музей Софії Русової, де все з великою любов’ю створено роками учнів та вчителів. І всюди цитати мудрої просвітительки. Вона говорила: «Велике слово школа! Це скарб найкращий кожного народу. Це ключ золотий, що розмикає пута несвідомості, це шлях до волі, до науки, до добробуту».

На зустрічі виступили господарі і гості, були вручені дипломи лауреатів премії імені Софії Русової вчителям шкіл Ріпкинщини та сувенірні відзнаки «З іменем Софії в серці».

Отже, зустріч відбулася. Як говорила Софія Русова: «Немає дитини, яка б у належних умовах, за вмілого навчання і виховання не виявила б свого самобутнього, неповторного таланту».

http://chodtrk.com.ua/?p=13246

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова 22:46

Мужній захисник, професіонал, люблячий чоловік і батько – таким Олексій назавжди залишиться в пам’яті всіх, хто його знав.

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів 22:36

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру місцевому жителю, 1975 року народження, у підробленні офіційних документів, які видаються чи посвідчуються підприємством, установою, організацією, і які надають права або звільняють від обов’язків, з метою використання їх іншими особами та збуті таких документів, вчинених повторно (ч.ч.1, 3 ст.358 КК України).

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки 22:30

Понад 120 дітей та молоді Менської громади опанували правила мінної безпеки та підвищили свій рівень обізнаності щодо захисту від вибухових пристроїв.

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності 22:24

У пошуках відповідей на питання: як працює плита, що буде якщо взяти до рук сірники, запальнички, чи можна брати незнайомі предмети, дітлахи наражають своє здоров'я та життя на небезпеку.

Аудитори виявили порушень на 1,7 млн грн 22:23

Чернігівські аудитори під час ревізії комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради виявили фінансових порушень на суму понад 1,7 млн грн

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини