Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 23:09:15

У Чернігові відбулися благодійні колядки та щедрівки

17.01.2014   16:22Агенцiя

Учасники благодійних колядок та щедрівок поздоровили мешканців м. Чернігова зі святами 6 і 13 січня

Благодійний збір коштів призначений для лікування Рубана Дмитра, Аронова Романа та Портянко Олени, якими опікується МГО ЦПМ «Апельсин», 6 та 13 січня.

Представники кіноклубу «Рівний Рівному» підтримали акцію збору коштів на реабілітацію Аронова Романа. У складі трьох осіб, було зібрано 167 гривень.

Вертеп  організований за ініціативи ГО Суспільна служба України та за участі активістів православного братства святих Михаїла і Федора. Вертеп збирав кошти з метою поповнити бібліотеку обласного навчально-виховного комплексу для дітей-сиріт. Вертеп долучився до акції ЦПМ «Апельсин», який збирав кошти для лікування Дмитра Рубана. Всього було зібрано 184 гривень.

Музично-драматична концесія «ПерсонА 38» разом із МГО ЦПМ «Апельсин» зібрали 1 592 гривні 10 копійок на лікування семирічної дівчинки Портянко Олени, якій лікарі встановили діагноз гострий лімфобластний лейкоз

Нагадуємо МГО ЦПМ «Апельсин» проводить збір благодійних пожертв на лікування Рубана Дмитра, Портянко Олени, а також на реабілітацію Аронова Романа.

Якщо Ви маєте бажання допомогти дітям або дізнатися більше інформації, заходьте на сайт www.cpmapelsin.com.ua

Дмитро Лук’янов
Менеджер зі зв’язків з громадськістю
МГО ЦПМ «Апельсин»

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».