Презентація авторської ляльки у Корюківці. ФОТО
Казка власноруч - Поспішіть! Лише до 19 січня у Корюківському районному історичному музеї діятиме виставка декоративної авторської ляльки корюківчанки Марини Шикалової
Коли дивишся на творіння рук Марини Шикалової, не віриться, що її захопленню трохи більше року – з такою майстерністю і професіоналізмом виготовлена кожна робота. За цей час майстриня втілила у життя кілька сотень своїх мрій і фантазій, створивши таку красу і казку, що словами не передати. Це треба просто побачити!
Усьому, що вона сьогодні вміє, Марина завдячує своїй бабусі Ользі Семенівні Макаренко. Це вона навчила онучку різному рукоділлю. Тож у доросле життя Марина пішла, уміючи робити усіляку жіночу роботу: шити, в’язати, вишивати… З роками Марина лише відточувала свою майстерність, а згодом знайшла застосування різноманітним технікам у єдиній справі – почала шити ляльки.
Ви дуже помилятиметесь, якщо таке заняття вам на мить здасться дитячим. Лише людина з багатим внутрішнім світом і тонким відчуттям прекрасного може творити такі шедеври. Звісно, багато Марининих ляльок родом з дитинства, але немало персонажів і з дорослого життя. Є декілька прототипів реальних людей, корюківчан, які майстриня виготовляє на замовлення за наданими фотографіями. Відвідувачі музею підмітили навіть деяку схожість окремих ляльок з їхньою «мамою» - Мариною Віталіївною.
Її захоплення - надзвичайно тонка робота, яка потребує придбання багатьох матеріалів і займає весь вільний час, - приносить рукодільниці велике задоволення. Вона бачить незвичайне у звичному, вміє створити цілі сюжети з якоїсь однієї непримітної детальки, на яку б більшість інших просто не звернула увагу. Марина має багато планів і задумів у своїй творчій праці. Натхнення їй!





Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.