Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 09:17:37

Чернігівський митець Володимир Дашковський очолив військових музик

13.01.2014   11:39Агенцiя

Народного артиста України Володимира Дашковського, колишнього начальника Військово-музичного центру Сухопутних військ, що у Чернігові, призначено начальником Військово-музичного управління Генерального штабу Збройних Сил України.

Володимир Анатолійович понад 12 років очолював військово-музичний центр, який під його керівництвом гідно представляв кращі творчі надбання національного, класичного та сучасного музичного мистецтва не тільки серед військової аудиторії, а й різноманітної глядацько-слухацької аудиторії України та поза її межами.

Своєю копіткою працею артисти досягли широкого визнання колективу, як одного з найбільш потужних та професійних військово-музичних колективів у державі. За часів командування Володимира Дашковського центр провів понад 950 концертно-гастрольних заходів у військових частинах різних гарнізонів Збройних Сил України та у цивільних закладах, брав участь у 25 міжнародних фестивалях, програмах і концертах. На міжнародних фестивалях військових оркестрів у Чехії (м. Кромержиж), Німеччині (м. Штуттгарт) та Франції (м. Жіве) військові музики з Чернігова неодноразово святкували свою перемогу на міжнародному рівні.

Також Володимир Дашковський розробив та активно впроваджує в практику інноваційні форми соціально-культурної діяльності, які впливають на процес формування у військовослужбовців, членів їх родин, а особливо у підростаючого покоління почуття громадянина і патріота Української держави. Його проекти “Армія-дітям”, “День призовника у стилі шоу”, “Світові оперні шедеври” мали великий успіх серед глядачів різних поколінь.

Департамент культури Чернігівської ОДА
 

Останні новини Чернігівщини

Новий корпус музичної школи №1 у Чернігові майже готовий

Новий корпус музичної школи №1 у Чернігові майже готовий 09:14

Будівництво нового корпусу дитячої музичної школи ім. Вільконського (вул. Мстиславська, 3-а) в Чернігові наближається до завершення. Об’єкт планують здати в експлуатацію вже навесні цього року.

У Національний службі здоров’я позитивно оцінюють підготовку медустанов області до переходу на нову модель фінансування

У Національний службі здоров’я позитивно оцінюють підготовку медустанов області до переходу на нову модель фінансування 09:03

Алгоритм підготовки медичних закладів Чернігівщини до другого етапу реформування системи охорони здоров’я взяли за зразок ще кілька областей України. Позитивно оцінили напрацьоване у нашій області і фахівці Національної служби здоров’я.

“Один з пресвітлого роду Тарновських”

“Один з пресвітлого роду Тарновських” 08:39

24 січня до 155-річчя від дня народження Михайла Володимировича Тарновського в Чернігівському історичному музеї імені В.В. Тарновського відбулося відкриття виставки “Один з пресвітлого роду Тарновських”.

Лекція

Лекція "Бій під Крутами у січні 1918 року". ВІДЕО 08:34

25 січня у приміщенні Чернігівського обласного об’єднання «Просвіта» відбулася лекція «Крути: історія та сьогодення».

День Тетяни відсвяткували в філармонійному центрі

День Тетяни відсвяткували в філармонійному центрі 08:24

День Тетяни (Тетяни Водохресної) - свято, яке християни відзначають 25 січня. Цього дня у Чернігівському обласному філармонійному центрі відбувся традиційний великий концерт, режисером, вокалісткою і ведучою якого, так само вже традиційно, виступила артистка центру, лауреатка міжнародних конкурсів Тетяна Олійник. Допомагав їй - ведучий Дмитро Обєдніков.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини