Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:14:29

Конкурс "Жінка року-2013". ФОТОрепортаж

18.12.2013   12:14Агенцiя

А хто з вас не бував за кордоном, риторичне запитання. А ви бачили там їхніх жінок… Тоді ж зразу постає питання. Так чиї ж кращі, звичайно - НАШІ. Так, наші україночки кращі були, є і будуть найкращими.

Недаремно ще з далеких сторінок історії до нас доходять розповіді та легенди, як сватались та завойовували наших прекрасних дівчат.

В цьому змогли пересвідчитись всі хто побував на церемонії нагородження лауреатів щорічного  фестивалю-конкурсу «ЖІНКА РОКУ 2013». Жінка – це краса і ніжність, добро і гармонія. А найголовніше – материнська любов. Вона виявляє і незгасну силу почуттів, і  талант материнства, і велич справ. Бо природа створила жінку саме такою – яка завжди відчуває відповідальність не лише за себе, але і за родину, колектив, за свою справу і за свою країну. Вродливими, розумними, працьовитими, енергійними жінками славиться наш Чернігівський край. Для них немає нічого неможливого в будь якій сфері життя – бо вона ЖІНКА, яка сьогодні може все! Жінок, які своєю трудовою діяльністю, активною громадською позицією, добрими справами, творчістю прославляють і збагачують наш прекрасний Сіверський край.

Диплом лауреатки та символ обласного фестивалю-конкурсу отримали:
Номінація «Жінка у владі» – НАТАЛІЯ ЛЕНЕЦЬ, ІРИНА МАРЧУК, СВІТЛАНА БЕЗПАЛА, ОКСАНА ЛУПАН, ЛЮДМИЛА ЛИННИК, ЛЮБОВ ВЕРТЕЛЕЦЬКА, ЛЮДМИЛА ГУБКА, АНЖЕЛІКА СУСОЄНКОВА, ВІКТОРІЯ КОРІНЬ, СВІТЛАНА СЕНИК, ОЛЬГА СИНЬКО, ВІКТОРІЯ НЕБОЩИЦЬКА.

Номінація «Жінка у місцевому самоврядуванні»: ЛІДІЯ СМОЛЕНСЬКА, ТЕТЯНА ДЗИГАЛО, НІНА ГОЛОБУРДА, НАТАЛІЯ КОПИЦЯ, НАТАЛІЯ КОМИШНА, ГАЛИНА ДУБИНА, АЛЛА ГРИЦЕНКО, РУСЛАНА СКРИПНИК, СВІТЛАНА БОБРОВНИК, НАДІЯ МЯГКОВА, НАТАЛІЯ ДВОЙНОС.

Сучасна жінка – яскрава індивідуальність, переможниця сьогодення, яка знає, навіщо живе, в ім,я чого працює, творить добро  і перемагає. Хай сонцем осяяним буде ваш довгий життєвий шлях!

Фоторепортаж ВІКТОРА КОШМАЛА.

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».