Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:36:17

Чернігівців пригостили компотом

14.12.2013   12:32Агенцiя

Несподіваний і приємний передноворічний подарунок зробили для шанувальників живопису Національний архітектурно-історичний заповідник “Чернігів стародавній” та відомий художник Олександр Батенєв.

Виставка його живописних полотен з простою назвою “Компот” вражає свіжістю барв, легкістю сприйняття авторського замислу. Митець знає, як подати побачене навколо себе, адже передусім він художник-постановник, котрий створив 20 художніх фільмів, співпрацював з Вірою Глаголєвою та Олександром Галібіним.

Олександр Батенєв брав участь у створенні найскладніших програм популярної комік-трупи “Маски”, декорацій для таких концертів, як “Різдвяні зустрічі” Алли Пугачової, численних теле- і театральних шоу. Напевне, саме отой притаманний йому пошук прихованої краси у, здавалося б, буденних речах робить його картини такими привабливими.

А ще він не користується попереднім начерком за допомогою олівця, тому кольори лягають на папір так природно і прозоро. При тому, що акварель – дуже швидка техніка, адже ці фарби висихають майже миттєво, художник створює викінчені картини з майстерно розставленими акцентами й любовно виписаними деталями. Це той світ, який він бачить за вікном власного помешкання, вулиці, якими ходить, мимолітні думки і враження від життя. Ще не факт, а тільки його передчуття, ще не кадр, а лише його очікування, ще не подія, а лише її передбачення… Такий стан душі можна передати тільки пензлем, тому що за мить усе зміниться. І то вже буде зовсім інша картина…


http://ukurier.gov.ua/uk/news/chernigivciv-prigostili-kompotom/
 

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».