Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 22:36:42

До уваги літераторів, публіцистів, науковців

14.12.2013   11:35

Шановні поети, письменники, публіцисти, науковці, літературно обдаровані жителі Чернігівської області! Якщо ви є автором твору, який ви вважаєте гідним друку; якщо ви не маєте змоги видати його власним коштом; якщо ви бажаєте, щоб з вашим доробком могла ознайомитись якнайбільша кількість жителів області, — запрошуємо взяти участь у конкурсі на його безкоштовне видання.

Відповідно до обласної Програми підтримки розвитку інформаційно-видавничої сфери Чернігівщини на 2012–2015 роки Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації здійснює прийом рукописів авторів з Чернігівської області для подальшого відбору та видання у 2014 році.

Протягом І кварталу 2014 року отримані рукописи будуть винесені на розгляд обласної комісії з питань сприяння розвиткові вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження, яка прийматиме рішення про їх включення до тематичного плану видання творів авторів Чернігівщини на 2014 рік.

Рукописи, визнані комісією найкращими (з огляду на актуальність тематики, літературну та стилістичну довершеність, суспільну значимість), будуть включені до тематичного плану і випущені у 2014 році накладом до 500 примірників за кошти обласного бюджету.

Автори надрукованих творів отримають безкоштовно 10 примірників, 50 примірників буде виділено для розповсюдження на презентаційних заходах, решта накладу — безкоштовно розповсюджена серед бібліотечних закладів області.

Виплата гонорарів чи іншої винагороди авторам не передбачена.

Для участі у програмі необхідно до 1 лютого 2014 року подати до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Бєлінського, 11, к. 7):
— завершений рукопис твору у друкованому та електронному вигляді;
— дві рецензії визнаних літераторів або науковців;
— відомості про автора (авторський колектив, упорядника) та контактні дані.

Не приймаються заявки від авторів, книги яких видавалися за кошти обласного бюджету у 2012–2013 роках, а також будь-які заявки щодо випуску навчальних підручників, посібників, буклетів, бюлетенів, альманахів, періодичних видань.
У разі невключення поданого твору до тематичного плану на 2014 рік авторам гарантується знищення наданих рукописів.
За більш детальною інформацією прохання звертатися за телефоном: (04622) 4-11-07.

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».