Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:29:51

Відбулася Рада директорів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області

13.12.2013   15:17Агенцiя

Актуальні питання діяльності шкіл естетичного виховання області та провідні тенденції їх розвитку були розглянуті на засіданні Ради директорів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області, що підготовлена та проведена Чернігівським обласним методичним центром навчальних закладів культури і мистецтв 12 грудня в залі музичної школи №1 ім.С.Вільконського.

Директор Чернігівського музичного училища ім.Л.Ревуцького, заслужений діяч мистецтв України Суховерський Володимир Михайлович акцентував увагу присутніх на трансформаційних процесах, що відбуваються в сфері мистецької освіти України сучасного періоду, розвитку початкової мистецької освіти як складової сучасного культурної простору України. Суховерський В. М. детально проаналізував особливості вступної кампанії 2014 року в контексті Закону України «Про формування та розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів» та ознайомив з особливостями нових правил вступу до вищих навчальних закладів в галузі мистецької освіти.

В продовження даної теми директор Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М. Заньковецької, заслужений працівник культури України Єрмольченко Людмила Лаврентіївна підкреслила формуючий вплив мистецтва на особистість та значну роль початкової мистецької освіти в процесах сучасного культуротворення.

Велике зацікавлення учасників наради викликав виступ директора Ріпкинської школи мистецтв, заслуженого працівника культури України Сусла Михайла Федоровича, який поділився практичним досвідом організації заходів щодо забезпечення якісного набору учнів до шкіл естетичного виховання. Основні методи та прийоми роботи дирекції та педагогічного колективу Ріпкинської школи мистецтв, що спрямовані на популяризацію початкової мистецької освіти, отримали схвальні відгуки досвідчених керівників початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області та їх молодих колег, які брали участь в роботі Ради.

З результатами профорієнтаційної роботи початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області ознайомив присутніх заступник директора Чернігівського музичного училища ім. Л. Ревуцького Пітик О. М.

Заступник директора Чернігівського обласного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв Сакір Світлана Володимирівна зупинилась на питанні організації роботи з документацією, що регламентує організацію та проведення навчально-виховного процесу в школах естетичного виховання. Сакір С. В. провела детальний аналіз змін зразків документації для початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів у відповідності до Наказу Міністерства культури України від 07.11.2013р. № 1109.

Корисним для учасників наради був виступ начальник сектора контролю застосування санкцій та аналітичної роботи Управління держслужби України з надзвичайних ситуацій в Чернігівській області Лігуна Родіона Анатолійовича, який висвітлив питання дотриманням правил протипожежної безпеки, особливо під час підготовки та проведення Новорічних та Різдвяних свят.

На завершення роботи обласної Ради директорів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів учасників наради привітали голова обласної профспілкової організації працівників культури України, заслужений працівник культури України Буренко Іван Степанович та голова обласної Ради директорів, директор Чернігівської музичної школи №1 ім.С.Вільконського, заслужений працівник культури України Астаф’єва Ольга Андріївна.

http://www.cult.gov.ua/news/vidbulasja_rada_direktoriv_pochatkovikh_specializovanikh_misteckikh_navchalnikh_zakladiv_oblasti/2013-12-13-4769
 

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».