Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 23:04:29

Гастрольний тур від чернігівських військових музик

11.12.2013   11:14Агенцiя

Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України, який дислокується у Чернігові, продовжує тішити військовослужбовців різних гарнізонів України своєю творчістю.

Днями військові музиканти повернулися з тижневого турне присвяченого 22-й річниці Збройних Сил України.  Зокрема у Києві, Житомирі, Новоград-Волинському та військових частинах цих гарнізонів колектив центру продемонстрував  для військовослужбовців, їх сімей та ветеранів  близько двох десятків різних концертних програм.

- Кожен такий захід дає можливість нам вдосконалювати професійну майстерність та збагачувати свій музичний репертуар. Програма надзвичайно різноманітна, тому нашу музику слухали з величезним задоволенням люди різних поколінь. – повідомив начальник Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслужений артист України підполковник Олександр Шевчук.

В свою чергу командир 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Петро Литвин від імені військовослужбовців подякував артистам за чудові виступи та створену святкову атмосферу і висловив сподівання що чернігівські військові музиканти в подальшому будуть бажаними гостями військових колективів.

Надалі колектив готує для своїх шанувальників інші сюрпризи. Вже незабаром на Чернігівщині, у межах проекту “Армія дітям”, творчий колектив Військово-музичного центру проведе ряд різноманітних новорічних ранків для дітей військовослужбовців яка сприятиме всебічному розвитку малечі та розвиватиме у них естетичне сприйняття культури і мистецтва.

Крім цього Духовий оркестр центру репетирує нову багатожанрову концертну програму, де буде представлено дещо забутий публікою вальс, справжній марш, музику з кінофільмів та багато іншого. Також колектив центру розробляє цікаву шоу-програму під назвою «Зимові ігри», яку презентує у 2014 році.

Сушинський Олег

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.