Благодійна зустріч "День, коли ми разом" відбулася у Чернігові. ФОТОрепортаж
Кожного дня проходячи повз культурно-мистецькі заклади ми бачимо силу-силенну різноманітних концертних афіш на яких нас з вами запрошують артисти різного ґатунку.
Звісно і вартість квитка різна.
А ось на концерт, який днями відбувся у філармонійному центрі концертних програм, не кожний мав можливість прийти. Тут відбулася благодійна зустріч під гаслом “День, коли ми разом”, виставка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва “Творець краси і добрих справ” виготовлених руками людей з обмеженими можливостями.
По завершенню благодійної зустрічі та нагородження відбувся святковий концерт, підготовлений аматорами з обмеженими фізичними можливостями. Вони своїм талантом та багатим духовним світом показали, що не втрачають любові і великого прагнення до життя.
Взагалі, важко словами передати емоційний стан глядачів під час концерту, а такого, особливо. Дивлячись на сцену розумієш, що у цих людей величезне бажання жити повноцынним життям, бути потрібним членом суспільства. Вони живуть поруч з нами. Я пропоную вам окремі концертні номери, щоб ви зрозуміли наскільки це талановиті та сильны духом люди.
З повагою, ВІКТОР КОШМАЛ
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.