Лауреати XV Чернігівського обласного літературного конкурсу для дітей та молоді
Цей престижний на Придесенні конкурс постійно проводиться з 1999 року. За увесь час у ньому взяли участь кілька тисяч літераторів віком від 5-ти до 35-ти років. Потім немало з них здобули всеукраїнське та міжнародне визнання, стали професійними письменниками, видали не одну власну книгу.
Організатори конкурсу – Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, міжнародна громадська організація письменників, журналістів, перекладачів і науковців «Чернігівський інтелектуальний центр» та обласна організація Національної спілки письменників України. Нещодавно відбулося засідання журі конкурсу за участю відомих літераторів, членів Національної спілки письменників України, яке й назвало цьогорічних лауреатів. Ними стали:
1 місце – поет, журналіст обласного радіо Андрій Тіток (Чернігів) – за збірку віршів «Про що мовчить осінь» і поетичну добірку «Коли вона розповідає мені про майбутнє…», оприлюднену в газеті «Деснянська правда» (літературна сторінка «Деснянські зорі») та в інтернет-виданні «Хвиля Десни»;
1 місце – прозаїк, журналіст обласного радіо Павло Солодовник (Чернігів) – за оповідання «Бог не продається…», оприлюднене в газеті «Деснянська правда» (літературна сторінка «Деснянські зорі») та в інтернет-виданні «Хвиля Десни»;
2 місце – поетеса, бібліотекар Ніна Костюк (Прилуки) – за збірку віршів «Втаємничені слова»;
2 місце – поетеса, студентка філологічного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Оксана Мазко (Ніжин) – за поетичну творчість і участь в роботі літературної студії НДУ;
3 місце – прозаїк, гуморист, актор Ярослав Маджуга (Чернігів) – за гумореску «Пояснювальна записка з приводу моєї травми», надрукована в газеті «Деснянська правда» (літературна сторінка «Деснянські зорі»);
3 місце – студентка філологічного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Катерина Сафригіна (Ніжин) – за поетичну творчість і участь в роботі літературної студії НДУ.
Сергій ДЗЮБА, член Національної спілки письменників України, голова журі обласного літературного конкурсу для дітей та молоді
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.