У Корюківці розпочали реалізацію проекту "Культурна родина – читаюча дитина"
Корюківська Молодіжна ГО «Альтернатива» спільно із “Спілкою української молоді в Україні” за підтримки фонду NED, розпочинає реалізацію нового соціального проекту «Культурна родина – читаюча дитина».
Проект переслідує дві рівновеликі цілі, перша – це проведення культурного заходу для всіє родини не тільки в Корюківці, а і в деяких населених пунктах району, друга – збір коштів на поповнення книжкових фондів сільських шкільних бібліотек.
Із особистого досвіду роботи на селі та спілкування з працівниками освіти, членам нашої організації добре відомо, що нові книги до сільських шкільних бібліотек потрапляють вкрай рідко, а ті, які там залишились ще з радянських часів, часто є морально і фізично застарілими. Бо ж хіба зможе конкурувати з яскравою телевізійною картинкою стара, пожовкла книга із чорно-білими ілюстраціями. От і виходить, що діти зовсім перестають читати книги, заповнюючи своє дозвілля телевізором, який, як відомо є не найкращим вихователем цінностей. Бо ж з блакитного екрану на дітей у дев’яносто дев’яти випадках зі ста, ллється купа бруду у вигляді насилля та аморальності.
Тому «Альтернатива» і ініціює збір коштів на купівлю нових, яскравих книг – пізнавальних енциклопедій і захоплюючих, добре проілюстрованих художніх творів. Бо тільки такі книги можуть заохотити школярів до читання, і в результаті посприяти їхньому моральному та інтелектуальному формуванню.
Щоби зібрати необхідні для цього кошти, ми вирішили не тільки ставити скрині для збору у людних місцях (м-ни «Гаврюш», «Техно світ» та «Космохімія»), звертатися за допомогою до місцевих підприємців, запрошувати до співпраці благодійні фонди, а й влаштувати для людей свято, такий собі виїзний міні-фестиваль, відвідувачам якого запропонувати також пожертвувати посильну суму для купівлі книг. Кожне свято являтиме собою міні-виставку виробів місцевих майстрів, майстер-класи з виготовлення красивих речей для дому, розважально-ігрову програму для наймолодших діток та різдвяну виставу з піснями, живою музикою і святковими декораціями, а насамкінець смачні частування для усіх охочих.
Такі заходи ми плануємо провести в кінці грудня та на початку січня в Корюківці, Холмах, Наумівці, Сядрино та Олександрівці.
Усіх бажаючих допомогти у реалізації проекту просимо телефонувати за номером 097 774 58 15
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.