Чернігівчанка Інна Стар перемогла на "Червоній руті". ФОТО
26–29 вересня у Києві проходив фінал ХІІІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» – найбільшого і найпрестижнішого в Україні.
Незважаючи на примхи погоди протягом чотирьох днів на території національного комплексу "Експоцентр України" було проведено 15 фестивальних заходів.
У фестивалі взяло участь рекордна кількість фіналістів - більше 900 молодих виконавців (181 соліст і групи) з усіх областей України та АР Крим - переможців відбіркових конкурсів, що пройшли по всій країні протягом 2012 року.
Приємною новиною є те, що перемогу в номінації поп-музика здобула наша землячка Інна Стар (Коваленко), яка представляла на фестивалю не тільки місто Чернігів, але й всю область.
Суддівська рада легендарного фестивалю так й не присудила жодного 1 та 2 місця у номінації популярної музики, саме тому 3-є місце Інни є найвищою відзнакою ХІІІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута».
Окрім цього Інна отримала ще й спеціальну відзнаку «За виконання власних пісень у жанрі популярної музики».
Яскрава та непередбачувана, емоційна та надзвичайно талановита співачка, авторка та виконавиця власних пісень як завжди здивувала всіх своїм виступом.
Тож ми радіємо за нашу землячку, за нашу зірочку Інну Стар!
Бажаємо їй нових творчих досягнень та звісно ж нових натхнень, які б надихнули написати її нові пісні!



За повідомленням дирекції фестивалю серед нагороджених є також чернігівський рок-гурт «Зе лав Хейтез» («The Love Haters») спецвідзнакою "За вдале втілення рок лірики".
Олександр Майшев
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.