Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 21:19:51

Відкрилася щорічна виставка робіт керівників студії обласного Центру народних ремесел для дітей та юнацтва

05.10.2013   10:21Агенцiя

Цього року виставка особлива, бо на ній присутні роботи не лише майстрів, але й представлені результати їх роботи з учнями.

Головним, пріоритетним напрямком в роботі Центру ремесел є проведення навчально-виховної і виробничої роботи щодо відродження, розвитку і широкої популяризації декоративно-прикладного мистецтва та народних ремесел. Результати реалізації цих завдань представлені на нинішній виставці в Центрі.
 
Діти, які відвідують студії Центру народних ремесел, отримують теоретичні та практичні знання з різних видів декоративно-прикладного мистецтва. Навчання в студії здійснюють досвідчені керівники-майстри, члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Творчі діти не мають ніяких обмежень, вони мають змогу відвідувати не лише один гурток. Багато з них бачать себе майстрами народних ремесел у майбутньому.
 
Навчання в студіях народних ремесел для дітей та юнацтва допомагає становленню творчої особистості дитини, розвитку її емоційної сфери, вчить бачити та розуміти прекрасне в природі. Шляхом сприйняття творчості у дітей формується уявлення про людей, минувшину та сучасність.


http://chodtrk.com.ua/?p=11362
 

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.