Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 15:17:35

Виставка живопису Володимира Ємця

20.09.2013   16:38

Ювілейна персональна виставка живопису народного художника України, Почесного громадянина Чернігова Володимира Ємця відкрилася у виставковому залі обласної організації Національної спілки художників України.

Вона приурочена до 75-річчя митця, а також стала одним із заходів у рамках відзначення 70-ої річниці визволення Чернігова від фашистських загарбників.

З відкриттям виставки В. Ємця прийшли привітати колеги, друзі та шанувальники його творчості. Відвідав цей захід і міський голова Олександр Соколов. Керівник Чернігова зазначив, що Володимир Володимирович є знаковою постаттю в культурному житті міста. "Він прославляє Чернігів, не можна применшити його значення для інтелігенції, молоді і взагалі духовного розвитку міста", - сказав О. Соколов.

Під час відкриття виставки було презентовано книгу Світлани Ключник "Слід вічності", присвячену життю і творчості В. Ємця. Чернігівська поетеса Надія Галковська розповіла про свій досвід співпраці із художником у процесі написання портрету козачки. Вона присвятила митцю вірш "Портрет".

Виставка художника, на якій представлено тематичні картини, портрети та пейзажі, експонуватиметься до 14 жовтня.

 Довідка: Володимир Ємець – український художник реалістичного напряму. Закінчив у 1968 р. Київський державний художній інститут. Живе і працює у Чернігові. Його творчий доробок є помітною сторінкою в українському малярстві. Твори майстра мають глибоко національне спрямування, поетичний ліризм, витончену гармонію кольорів.

В. Ємець має звання народного художника України, Почесний громадянин м. Чернігова, нагороджений Орденом Ярослава Мудрого V ступеня, Золотою медаллю Академії мистецтв України. Лауреат премії імені М. Коцюбинського. Член Національної спілки художників України.

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини