Валерій Дубіль привітав Владику Амвросія з днем народженням
Шановний Владико Амвросій!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження, а також 40-річчя служіння у священному сані.
Дякую Вам за благородні справи, якими зміцнюєте моральні засади суспільства, відроджуєте духовно-моральні цінності та історичні традиції нашої численної пастви.
Наша Православна Церква пройшла тисячолітній шлях, часами нелегкий, час випробувань, на який припадає і Ваше 40-річне служіння у священному сані. Але віра і Ваша участь в такі години давала нашим вірянам мужність і силу, дарувала надію і збагачувала духовно.
Міцності Вам і бадьорості духу заради відродження нашої Батьківщини.
Нехай у Вашій благородній справі надійними помічниками будуть і надалі непохитна віра, терпіння, відданість вищим духовним ідеалам: високим людським цінностям.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 11:45
Cпівробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, до яких причетна 37-річна місцева жителька.
Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13
Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».