Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 21:37:21

“За покликом серця і душі. Благодійники музею”

23.08.2013   15:49Агенцiя

Напередодні Дня незалежності України в Чернігівському історичному музеї імені В.В. Тарновського вшановували благодійників, які сприяють поповненню музейного зібрання: 20 серпня відбулася музейна зустріч “За покликом серця і душі. Благодійники музею”.

Її учасники відзначили важливу роль доброчинності у житті громади, формуванні гуманітарного суспільства, розвитку держави, згадали українського громадського і культурного діяча, колекціонера і мецената Василя Тарновського, 175-річчя від дня народження якого нещодавно відсвяткували.

Велику армію доброчинців, які безкоштовно передають музеєві реліквії минулого, представляли ті, хто цього року посприяв поповненню нумізматичної збірки музею. Це – М.В. Тунік, представниця Чернігівської обласної дирекції ПАТ “Райффайзен Банк Аваль”, яке надало можливість музею придбати срібну монету “До 200-річчя С. Гулака-Артемовського”, та голова Чернігівського осередку Всеукраїнської асоціації моряків-підводників І.Г. Галутва, який подарував 18 монет початку 19 – 20 століть (до речі, одна з них, за попереднім висновком – дирхем, ще потребує дослідження).

Гості розповіли про свою співпрацю з музеєм і разом з іншими учасниками зустрічі з цікавістю вислухали розповідь завідуючої ІІ науково-експозиційним відділом музею Т.П. Журавльової про нумізматичну колекцію музею. На превеликий жаль, не зміг прийти чернігівець В.Б. Іванов, який впродовж восьми років дарує музеєві срібні монети Національного банку України серії “Східний календар”, але він передав для всіх присутніх на зустрічі свою книгу “Единый календарь Земной цивилизации (Календарь ООН)”. Благодійники отримали подяки від музею.

Після завершення спілкування учасники оглянули виставку нових надходжень.


http://www.choim.org/?p=933#

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини