Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 22:25:24

Презентація книги "Павло Скоропадський — останній гетьман України"

23.08.2013   14:11Агенцiя

22 серпня за участі заступника міського голови О. Баранкова у приміщенні Центральної бібліотеки відбулася презентація книги «Павло Скоропадський — останній гетьман України». Ця подія приурочена до 22-ї річниці Незалежності України.

У ході презентації обговорювалася постать гетьмана Павла Скоропадського та його внесок в становлення української державності. Також приділялась увага економічній політиці гетьмана, його урядів, функціонуванню органів державного управління та аграрній політиці Павла Скоропадського.

Виступаючі наголосили на тому, що незважаючи на наявність різних оцінок доби Гетьманату П. Скоропадського, його слід розглядати як одну з форм української державності, яка мала місце в період Української революції 1917-1921 р.р. У контексті цього постать самого гетьмана Павла Скоропадського заслуговує на пошану нащадків.

В цій книзі зібрані статті науковців «Павло Скоропадський — останній гетьман України» (до 95-річчя Української держави та 140-річчя від дня народження Павла Скоропадського).

Відкрила презентацію директор Ніжинської міської ЦБС Єкименко О.Є. Далі виступили: Науменко Микола Миколайович — виконавчий директор Асоціації «Об'єднання підприємств Ніжинщини», історик, краєзнавець;  Ємел'янов Віктор Миколайович — науковий співробітник історичного відділу Ніжинського краєзнавчого музею ім. Г. Спаського; Потапенко Максим Васильович— викладач НДУ ім. М. Гоголя, кандидат історичних наук.

Були запрошені науковці, краєзнавці, бібліотекарі навчальних закладів міста, творча молодь.


Відділ з питань внутрішньої політики виконкому Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини