Скарби Тибету, показали Чернігівцям у обласному художньому музеї
На виставці представлено більше 300 оригінальних експонатів з Тибету, Непалу, Бутану та Індії.

В експозиції 39 тханок, це сувенірний живопис, 67 будійських статуй, а також предмети побуту та художнього промислу, храмові, музичні інструменти та ритуальні предмети.
За словами організаторів культура Тибету довгий час була прихована за високими хребтами Гімалайських гір, і українці мало знають про цю країну та її культуру. Після розпаду радянського союзу до нас почали приїжджати лами, які відкрили українцям техніку медитацій. Зараз у Тибеті багато чого змінилось, ця країна знаходиться під китайським правлінням.
Чернігівці дізнавались більше про буддизм, пригощались справжнім тибетськім чаєм, що правда для нас він дещо незвичний.Чай заварюють у молоці, з додаванням солі, спецій, та великої кількості топленого масла.Така атмосфера, сподобалась відвідувачам.
У нашому місті виставка Скарби Тибету триватиме ще 3 тижні. В її рамках проводитимуть майстер класи з медитацій, кінопокази, та лекції.
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.