Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 07:26:26

«Чернігів стародавній» підписав угоду про співпрацю з Музеєм історії Десятинної церкви

16.07.2013   08:27Агенцiя

Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» підписав угоду про співпрацю з Музеєм історії Десятинної церкви.

Параскева Чернігівська

Параскева Чернігівська

Ця угода сприятиме вдосконаленню організації співпраці з питань історичної та культурної спадщини українського народу, проведення наукової та науково-просвітницької роботи.

Передбачається співпраця з таких напрямів:
— організація та вдосконалення науково-дослідної роботи;
— участь у розробці спільних наукових тем, програм та проектів;
— підготовка, рецензування та видання спільних наукових, науково-практичних, науково-методичних і науково-просвітницьких видань;
— організація та проведення спільних наукових і науково-практичних семінарів, круглих столів, конференцій;
— створення можливостей для проходження наукових стажувань та підвищення кваліфікації наукових співробітників, екскурсоводів;
— організація та проведення спільної науково-просвітницької та інформаційної роботи, зокрема проведення виставок, екскурсій, прес-конференцій;
— обмін науковими і науково-методичними виданнями та інформацією.

Минулого року угоди про співпрацю Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» підписав із Українським інститутом національної пам’яті, Старобілоуським історичним комплексом, Чернігівським Національним педагогічним університетом ім. Т.Г. Шевченка та Чернігівським державним інститутом економіки і управління.

Довідка. Музей історії Десятинної церкви створено 9 квітня 2012 року. Відповідний наказ Мінкультури було видано з урахуванням особливої історико-культурної цінності залишків фундаментів церкви Успіня Пресвятої Богородиці (Десятинної) в Києві та інших археологічних об’єктів VIII—XIX ст., що знаходяться на її території та входять до складу пам’ятки археології національного значення «Місто Володимира – дитинець стародавнього Києва з фундаментами Десятинної церкви», необхідності збереження та популяризації історичного минулого нашої держави, а також з метою належного виконання розпорядження Президента України від 17 вересня 2004 року № 217 «Про музеєфікацію залишків церкви Богородиці (Десятинної) в м. Києві» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 червня 2010 року № 1311 «Про проведення археологічних досліджень та музеєфікації залишків фундаментів Десятинної церкви» на підставі Положення про Міністерство культури України та статті 7 Закону України «Про музеї та музейну справу».

«Чернігів стародавній»

Останні новини Чернігівщини

Спаринг-партнерські ШБУ вчергове розіграли ремонт доріг на 103 мільйони

Спаринг-партнерські ШБУ вчергове розіграли ремонт доріг на 103 мільйони 15:21

17 березня ТОВ «Шляхо-Будівельне управління № 14» підписало договір на поточний середній ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі в м. Чернігів вартістю 103,45 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Замовником виступило Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

Водій, авто якого потрапило в ДТП, був з ознаками алкогольного сп’яніння

Водій, авто якого потрапило в ДТП, був з ознаками алкогольного сп’яніння 14:28

Опівночі на лінію "102" надійшло повідомлення, що на вулиці Космонавтів сталася дорожньо-транспортна пригода – автомобіль врізався в електроопору.

Козелецький район: триває ліквідація масштабної пожежі лісу

Козелецький район: триває ліквідація масштабної пожежі лісу 14:13

8 квітня о 13:20 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу сухої рослинності та настилу в лісі біля с. Сорокошичі Козелецького району.

Андрій Прокопенко: До боротьби з поширенням коронавірусу долучається все більше мешканців Чернігівщини

Андрій Прокопенко: До боротьби з поширенням коронавірусу долучається все більше мешканців Чернігівщини 13:25

Працівники державних установ та медичних закладів, підприємці, волонтери, громадські активісти, звичайні люди, які розуміють, як важливо згуртуватися в цей непростий момент, долучаються до протидії поширенню коронавірусу.

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19 11:23

8 квітня відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради VII скликання під головуванням міського голови Анатолія Лінника.