Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 липня, 01:00:58

“Діти як діти” дивляться на нас зі світлин

02.12.2011   08:27Агенцiя

29 листопада в кінотеатрі “Перемога” відбулося відкриття фотовиставки “Діти як діти”, що проходила в рамках однойменної інформаційної соціальної кампанії.

На знімках зображені звичайні діти та діти з особливими потребами. Діти на знімках тримають у руках мотузки, такі ж мотузки з’єднують між собою фотографії на виставці. Так, за допомогою простих символів, діти з різними потребами об’єднані між собою. Автор фотографій – Олександр Індичій.

Інформаційна кампанія “Діти як діти” – це всеукраїнська громадська ініціатива небайдужих людей, яка є важливою частиною багаторічної діяльності з підтримки особливих дітей. Мета акції – допомогти інтеграції особливих дітей у соціальне середовище, привернути увагу до їх здібностей і можливостей.

Така ініціатива важлива для розширення простору людяності та дружелюбності, що існує між дітьми. Протягом 2011 року кампанія проходить у різних містах та містечках України (зокрема, її вже підхопили десять регіонів) під девізом

“Якщо ви нас не бачите, це не означає, що нас немає”. Кампанія “Діти як діти” об’єднала організації, сім’ї, вчителів, вихователів та всіх людей, які небайдужі до дітей, які потребують особливої уваги: дітей з вадами слуху і зору, з синдромом Дауна, з розладами зі спектра аутизму, з порушеннями фізичного та розумового розвитку, ВІЛ–позитивних, з онкологічними захворюваннями та інших дітей з відмінностями.

Фотовиставка “Діти як діти” ще раз нагадує нам, що всі діти потребують любові, тепла, доброти та прийняття їх такими, якими вони є.

Виставка експонуватиметься протягом двох тижнів, далі світлини будуть доступні увазі учнів навчальних закладів Чернігова та області – в школах, гімназіях, коледжах, університетах.

Газета “Чернігівські відомості”, 30 листопада 2011 року

Останні новини Чернігівщини

Міжнародні партнери допомогли відновити спортивну залу у школі № 20 17:05

Спортивна зала чернігівської школи № 20, яка зазнала численних руйнувань під час блокади міста у 2022 році, наразі виглядає сучасно та абсолютно невпізнанно.

Чернігівські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України з пішохідного туризму 16:18

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з пішохідного туризму (зв'язки) серед дорослих та старших юнаків.

Ніжинські рятувальники ліквідували пожежу автомобіля 15:23

Сьогодні о 09:20 до ніжинських рятувальників надійшов виклик про пожежу легкового автомобіля на одній із вулиць районного центру.

У Ріпкинській громаді зафіксовано спалах африканської чуми свиней 14:40

В одному з особистих господарств у с. Пилипча Ріпкинської ТГ виявили спалах африканської чуми свиней .

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини