Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 21:53:40

Океан Ельзи у Чернігові розбудив океан емоцій. ФОТО

05.06.2013   07:31

Чернігів став десятим містом у всеукраїнському турі "Океану Ельзи" на підтримку нового альбому «Земля» і зібрав велику кількість глядачів.

 

Стадіон був заповнений, а люди йшли і йшли. Через це і відбулася невеличка затримка концерту. Про що на початку дуже жалкував Святослав Вакарчук.

Чернігівці організували для виконавця та свого улюбленця флеш-моб. І під час виконання пісні "На небі" на сцену летіли паперові літачки з побажаннми та привітаннями. Це дуже сподобалося лідеру гурту, він також розповів, що під час цього туру кожне місто вітає його своїми оригінальними флеш-мобами.

Для публіки ж справжнім подарунком та емоційним зарядом стали «старі» композиції, які виконали музиканти. Окрім пісень, що ввійшли до нового альбому звучали справжні раритети, ностальгічні, всіма улюблені композиції, які давно не звучали на концертах, серед них: «Я на не небі був», «Кішка", «Той день».

Із нового альбому «Земля» музиканти виконали десять пісень. «Пори року» та «Караван» в межах концерту не звучали. Кожну із нових композицій супроводжував відео ряд, зокрема у пісні «Джульєтта», це були міські пейзажі Верони.

Співак дякував чернігівцям за теплий прийом та дуже гарну атмосферу, але коли виконував пісню "Коли навколо ні душі", то попросив тиші. І дійсно мовчання публіки та маленькі воглники та спалахи створили неповторну атмосферу і відчуття, що "...навколо ні душі".

По закінченню концерту співака довго не відпускали зі сцени, аплодисменти та тупіт, вигуки "На біс!" зробили свою справу. На біс було виконано ще п’ять пісень, серед них "Я не здамся без бою!", "Там де нас нема", і на останок "Обійми".

Практично всі пісні пібліка співала разом із Вакарчуком. Фан-зона виявилась більш зручною для такого концерту, а тому багато хто із трибун спустилися вниз, аби мати можливість танцювати, стрибати і отримати ще більше позитивних емоцій.                                                              ФОТО Мар’яна Харді

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини