Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 13:53:56

Екскурс в історичне минуле Чернігова на тролейбусі

24.05.2013   11:02

23 травня в Чернігові стартував перший екскурсійний тур за маршрутом тролейбуса № 8.

Проведення просвітницько-культурної екскурсії історичною та частково промисловою частиною стародавнього міста Чернігів ініціювала бібліотека – філія № 2 Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи в особі Валентини Свиніної. Велику подяку за підтримку даної акції вона висловила комунальному підприємству “Чернігівське тролейбусне управління”, адже підприємство надало в розпорядження учасників туру новий комфортабельний тролейбус.

Екскурс історичною частиною міста розпочала кандидат історичних наук, головний зберігач фондів Національного історико–архітектурного заповідника “Чернігів стародавній” Ольга Травкіна: “Чернігів – одне з найдавніших міст України, якому 1300 років. Щороку місто відвідують близько 300 тисяч туристів. Національний архітектурно-історичний заповідник “Чернігів стародавній” є одним із головних туристичних об’єктів Чернігівщини та України, помилуватися яким приїздять кожного року понад 200 тисяч шанувальників старовини та культури”.

Слід відмітити активну участь в екскурсійному турі студентів обліково-економічного та юридичного факультетів Чернігівського державного інституту економіки і управління під керівництвом викладача кафедри соціальної роботи Світлани Бойченко.

Рух тролейбуса супроводжувався лаконічними історичними виступами студентів про пам’ятки архітектури за таким маршрутом: Красний міст – Вал – Катерининська церква – Єлецький монастир – Болдині гори – Троїцько-Іллінський монастир. Декілька доповідей були присвячені промисловій частині міста, а саме Чернігівському камвольно-суконному комбінату. Також організатори торкнулися демографічних проблем Чернігівщини.

Організатори та учасники висловили впевненість, що мандрівка у світ пам’яток і загадок історичної частини міста не остання, її подальше проведення стане гарною традицією для Чернігова і його гостей.

Останні новини Чернігівщини

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 10:50

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі 10:36

Чернігівці мають можливість обрати найкращі, на їх думку, 3 великих та 3 малих проєкти і віддати за них свій голос.

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу "ІСКА" 10:16

З 17 по 20 вересня у Чернігові проходить Чемпіонат України з кікбоксингу «ІСКА» серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку і дітей старшого віку.

"Велике прибирання" на Чернігівщині: Богдан Боруховський прибирав берег р. Стрижень 10:10

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський спільно із Юрієм Болоховцем та Шустом долучився до проведення Міжнародного дня чистих берегів на Чернігівщині.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою 09:58

20 вересня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Менського району викрито грубе порушення Правил рибальства.