Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 00:20:11

“Зорепад” талантів в місті над Десною

14.05.2013   10:17Агенцiя

Протягом трьох днів на сцені Чернігівського міського палацу культури ім. В.Радченка вирувало свято сміливих і спритних – тут проходив ІІ відкритий мандрівний фестиваль-конкурс естрадно-циркового мистецтва “Сіверська феєрія”.

“Сіверська феєрія”

“Сіверська феєрія”

Нагадаємо: стартував цей незвичний фестиваль минулого року цієї ж весняної пори місті Мені та селищі Макошине Менського район, бо саме в цих населених пунктах зародилися і успішно розвивається циркове мистецтво.

Як і торік, окрім аматорів цього виду мистецтва нашого краю, у ньому взяли участь їхні колеги з інших регіонів України та близького зарубіжжя. Причому помітно зросло число його прихильників.

За словами автора і керівника проекту, першого заступника департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Олександра Левочка, за три фестивальні дні через сцену, де відбувалося дійство, пройшло понад двісті учасників з десятьох областей України та Брянської області Російської Федерації.

Перед початком дійства голова журі, начальник відділу формування циркових програм та художньо-творчої роботи, режисер-інспектор манежу Ілля Березін (м. Київ) у своєму напутньому слові зробив цікаву ремарку: “Я також починав шлях у циркове мистецтво з семи років” (мабуть, абстрагуючись від великої кількості учасників саме такого віку) і завершив оптимістичним закликом: “Вперед, до зірок!”

Цей заклик влучив у ціль: такого “зорепаду”, за словами Іллі Марковича, які він скаже дещо пізніше, працюючи в журі, йому досі спостерігати не доводилось. Чого вартий хоча б такий прецедент. Максимальна кількість балів, передбачених оціночними критеріями, зазвичай становить 10. Але Лев Броденко (зразкова спортивно-циркова студія “Тріумф”, м. Чернігів) та Інна Єременко (циркове відділення дитячо-музичної школи № 14, м. Київ) за одностайним рішенням журі отримали по двадцятці.
Мабуть, це той самий випадок, про який кажуть “несподіване – поруч”. Вони обоє отримали гран-прі.

Ознаки другого прецеденту голова журі пояснив просто: “Хороших юних артистів стає все більше і їх слід заохочувати належним чином”.
Слушність такої аргументації присутня в залі публіка підтримала дружними оплесками.

Було багато інших високих нагород. Перші місця в переважній більшості з десятьох номінацій посіли: Віктор Момот (номінація “Ілюзія”, м. Ніжин), Катерина Патик (намінація “Гімнастика”, м. Чернігів), Антоніна Промова (номінація “Жонглювання”, с. Глинищево, Брянська область Російської Федерації), Оксана Хоменко (номінація “Хула-хупи”, м. Чернігів), Максим Максименко та Уляна Сологуб (номінація “Оригінальний жанр”, м. Харків), Настя Вербило, Юлія Обловацька та Ірина Заєць (номінація “Еквілібр”, м. Мена), Ярослава Стафійчук (номінація “Пластика”, м. Полтава), Еліна Герасимчук (номінація “Еквілібристика”, м. Чернігів), Анна Півень та Альона Анцигіна (номінація “Акробатика”, м. Мена).

Практично кожен четвертий колектив (7 з 23, що брали участь у конкурсних змаганнях), став призером. Це
зразкова спортивно-циркова студія “Тріумф”, (м. Чернігів), зразковий хореографічний колектив “Фієста” (м. Мена), народна циркова студія “Єдність”, (м. Полтава), народні циркові колективи “Арго” та “Арена” (м. Маріуполь), зразковий цирковий колектив “Юність” (с. Макошине Менськогорайону), танцювально- циркова студія “Надежда” (м. Харків),
народна циркова студія “Конфеті” (с. Глинищево Брянської області Російської Федерації).

Закінчився фестиваль грандіозним парадом-алле.

Василь Щербонос

http://onmckim.com.ua/news/2013-05-13-862

Останні новини Чернігівщини

7 неповторних парків України, які варто відвідати восени 18:03

Осінь саме та пора, коли хочеться насолодитися яскравими барвами, сонцем, що легко зігріває і природою, яка вабить золотим мотивами. В багатьох містах є чудові парки, де можна відпочити серед такої краси.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 страв з кабачків 17:52

Готовьте красивые, сытные и ароматные блюда с фаршем, грибами, овощами, рисом, сыром и творогом.

Міфи про харчування та дієти

Міфи про харчування та дієти 17:49

Диеты Аткинса, Дюкана и Монтиньяка, монодиета, интервальное голодание — о каких только методах по снижению веса и улучшению качества питания мир не слышал за последние годы. Традиционные продукты один за другим признаются вредными, а рекомендации диетологов всё больше противоречат друг другу.

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року 17:00

Тиждень буде досить спокійним, проте 22 вересня Сонце переходить у знак Терези. Це буде проявлятися у занепаді життєвих сил і в бажанні реалізуватися за чужий кошт. Водночас зростає потяг до естетичних задоволень, прагнення до пізнання мистецтва, хочеться творити і створювати красиві речі.