У Прилуках відбувся сольний концерт Сергія Василюка
6 травня в Прилуках на Чернігівщині відбувся Великодній сольний виступ лідера гурту “Тінь Сонця” Сергія Василюка.
Сергій Василюк
Виступ співка зібрав на площі біля Собору Різдва Пресвятої Богородиці (УПЦ КП) понад трьохсот слухачів. Виконавця прилучанам представив Настоятель храму отець Віталій Юрочко.
Протягом кількох годин Сергій Василюк розважав та замушував замислюватися мешканців Прилук улюбленими піснями, серед яких: “Козача могила”, “У цьому полі, синьому, як льон”, “Їхали козаки”, “Вишневий садок”, “Моя дорога”. Концерт відбувся у форматі живого діалогу. Прилуцька молодь цікавилася характером творчості лідера гурту “Тінь сонця”, а також подіями, які спонукали виконувати саме українські рокові пісні. Прилучани співали патріотичних пісень разом із виконавцем.
Музикант підкреслив: “Своєю творчістю я виховую любов до України, намагаюся пробудити націоналістичний зв’язок між українцями та любов до своєї нації. Мені приємно бачити сьогодні, що як і старше покоління, так і молодь ідентифікують себе героїчною нацією”.
Після закінчення виступу прилучани мали змогу особисто поспілкуватися з виконавцем та сфотографуватися на згадку. Також було презентовано музичні диски з піснями гурту Тінь Сонця.
Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО “Свобода”
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами
Колектив Чернігівської обласної лікарні в чергове ділився своєю кров’ю 15:12
30 жовтня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.