Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 07:00:27

У Чернігові вперше стартував конкурс краси і культури "Міс туризм" ВІДЕО

22.04.2013   11:38

Весна завжди приходить разом із красою. А краса - це звичайно, жінка. В Чернігові вперше стартував конкурс краси і культури "Міс туризм" в рамках туристичного сезону.

За перемогу боролися 17 розумних та красивих молодих представниць прекрасної статі. До конкурсу дівчата готувалися ретельно. Протягом трьох тижнів вивчали хореографію, акторську майстерність та дефіле. Спробували себе у різних образах. Та встигли знятися у проморолику "Ласкаво просимо до Чернігова!".

Брати участь у конкурсі було дуже цікаво - в один голос запевняють дівчата. Члени журі оцінювали не лише зовнішність дівчат, а й вміння гідно представляти рідне місто, знати його історію та культуру. Оскільки першочергове завдання переможниці - пропагувати місто у різноманітних рекламних акціях. Та бути обличчям туристичного Чернігова.

Членам журі було важко зробити свій вибір, оскільки кожна з дівчат - особлива та чарівна. Усі конкурсантки отримали квіти та дипломи учасниць. А також подарунки від спонсорів.

Почесне звання Міс туризм Чернігів-2013 та головний приз отримала учениця 17-тої школи Марія Маркова. Ще до початку конкурсу вона була впевнена, що переможе.

Бойовий дух чарівним учасницям піднімали кращі артисти міста. Запальні танці та романтичні пісні нікого не залишили байдужими. Та додали сил численним вболівальникам та членам журі.

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини