Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:37:43

Кращі читачі в бібліотеці імені Островського

08.04.2013   15:35Агенцiя

В рамках всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року» в обласній бібліотеці для дітей ім. Миколи Островського відбувся обласний етап конкурсу «Діти, що читають, – майбутнє нації».

обласний етап конкурсу «Діти, що читають, – майбутнє нації»

обласний етап конкурсу «Діти, що читають, – майбутнє нації»

Учні 6-7 класів, переможці районних конкурсів, тобто першого етапу, приїхали до Чернігова, аби показати свою обізнаність і ерудицію, поспілкуватись з однодумцями.

Кожен рік до обласної бібліотеки для дітей ім. Островського збираються учні з різних районів Чернігівщини, щоб взяти участь у фіналі свята-конкурсу «Кращий читач року». Хлопці і дівчата цікаво презентували себе, розповідаючи про захоплення й вподобання.  Конкурсанти самі малювали ілюстрації до виступів й складали чудові вірші.

Виявляється, всі учасники конкурсу не тільки багато читають, а й відвідують різні гуртки, спортивні секції, музичні школи – різнобічно розвинені діти. Вони швидко відповідали на запитання конкурсів «Чи уважний я читач?» та «Голос батьків з усіх віків», контрольної з української. 

Поки журі підбивало підсумки, визначаючи призові місця, діти подивились відеофільм про бібліотеку для дітей  ім. Островського. Кращими у двох вікових групах були визнані Марина Біленька (семикласниця з села Слобідка Менського району) та шестикласниця Анна Дзюба з села Наумівка Корюківського району.

http://chodtrk.com.ua/?p=8908
 

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».