Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:12:33

Камерний хор ім. Бортнянського на шляху до змін

05.04.2013   10:10Агенцiя

В рамках колективу з’явилося ще три самобутні міні-колективи. Їх презентація широкому загалу відбудеться в середині квітня, а перед тим керівництво камерного хору запросило до себе на гостину журналістів, аби розповісти про всі новації.

Нещодавно камерний хор здивував музичну спільноту виходом першого диску, до якого увійшли твори славетного українського композитора, ім’я якого носить колектив, -  Дмитра Бортнянського. Завдяки цьому диску колектив поза конкурсом запросили на престижний хоровий фестиваль до Польщі, який відбудеться у травні. Чернігівські голоси почують і в Африці. Є запрошення до Лівану у лютому наступного року.

Сьогодні ж артисти камерного хору переймаються тим, що наше суспільство, в більшості своїй, має поганий музичний смак. З прагнення популяризувати гарну і якісну музику народився проект малих форм. І в рамках одного великого колективу з’явилося ще три. Православну духовну музику – від візантійських знаменних розпівів до сучасної української, фольклорні обробки українських народних пісень, західноєвропейську та російську класику виконуватимуть жіночий вокальний ансамбль «Аніма», чоловічий вокальний ансамбль «Ренесанс» та фольклорний ансамбль «Chе voice».

Найближчим часом колектив даватиме концерт до свята Благовіщення у Борисоглібському соборі та презентує окрему концертну програму у філармонійному центрі.

http://chodtrk.com.ua/?p=8863
 

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».