Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:41:27

Чернігівські ноти на "Поліській рапсодії"

03.04.2013   16:19

Камерний оркестр військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України взяв участь в урочистому відкритті ХІV-го фестивалю класичної і камерної музики "Поліська рапсодія", який зараз проходить у місті Шостка, що на Сумщині.

- Вперше за історію існування фестивалю ми запросили почесних гостей - камерний оркестр військово-музичного центру Сухопутних військ з Чернігова, - наголосив організатор фестивалю, заслужений працівник культури України Юрій Лоза. - Саме цей колектив відкривав фестивальну програму. Їх із великим задоволенням слухали усі учасники заходу, мешканці та гості міста.  Професійне виконання складних музичних творів надало учасникам "Поліської рапсодії" емоційного піднесення та наснаги на перемогу.

На сцені Шосткинської дитячої школи мистецтв військові оркестранти виконали відомі світові музичні твори Йогана Баха, Левка Колодуба, Яна Сібеліуса та інших. В супроводі камерного оркестру учениця 8 класу місцевої дитячої школи мистецтв Анна Щербань виконала арію Оксани з опери Гулака-Артемовського "Запорожець за Дунаєм".

Протягом тижня слухачі будуть насолоджуватись захоплюючим світом музичного мистецтва. Також в рамках фестивалю з 5 по 7 квітня відбудеться V Всеукраїнський дитячий конкурс академічного співу "Поліська рапсодія".

- Нам приємно бути почесними гостями на такому музичному заході, - повідомив начальник військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслужений артист України підполковник Олександр Шевчук.  - Ми несемо велику музику в регіони України. Сподіваюся, що молоді таланти візьмуть хороший приклад з нашого виступу та, можливо, продовжать свою кар'єру у військових оркестрах.
 

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».