Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 жовтня, 20:02:31

Сайт “Збережи старий Чернігів” розпочав роботу

02.04.2013   09:07Агенцiя

Шановні чернігівці! Розпочав роботу сайт громадської ініціативи “Збережи старий Чернігів” http://saveoldchernihiv.org.ua

На сторінках нового інтернет-ресурсу буде розміщена інформація про історію нашого міста, його вулиці та будинки, архітектурні та історичні пам’ятки. Значну увагу ми приділимо популяризації старовини Чернігова, розкажемо і про таємниці архітектурного дерев’яного різьблення.

За допомогою сайту буде також інформувати про свою діяльність ініціативна група “Збережи старий Чернігів”, яка створена у лютому 2013 року. Наша головна мета – виявлення, вивчення і збереження пам’яток історії та культури, здійснення громадського контролю за дотриманням законодавства про охорону і використання культурної спадщини. Ми хочемо разом з вами, шановні чернігівці, зберегти архітектурне обличчя нашого міста, зберегти його старовину і неповторність.

Ініціативна група запрошує до співпраці журналістів: ми залюбки розмістимо на сторінках сайту ваші статті про Чернігів та його старовинні куточки!


Громадська ініціатива “Збережи старий Чернігів”

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 167 нових випадків COVID-19

Виявлено 167 нових випадків COVID-19 16:24

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 жовтня в області зафіксовано 167 нових випадків COVID-19.

Впродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 4 пожежі

Впродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 4 пожежі 14:19

Протягом минулої доби на території Чернігівської області виникло 4 пожежі, з яких 2 у житловому секторі громадян, 1 в природних екологічних системах, 1 на об'єкті.

Анатолій Гунько:

Анатолій Гунько: "Якісна освіта – це перепустка в життя для підростаючого покоління" 14:11

Освіта – одне з найболючіших питань нашого сьогодення. Але якщо поставити собі за мету, то можна вирішити навіть найбільш складні проблеми, впевнений кандидат в народні депутати України по виборчому округу №208, правозахисник та засновник громадської організації "Правозахист плюс" Анатолій Гунько.

Родина з 3-х осіб потрапила в лікарню після вживання відварених та підсмажених грибів зеленушок

Родина з 3-х осіб потрапила в лікарню після вживання відварених та підсмажених грибів зеленушок 12:56

ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони України» повідомляє про випадок отруєння дикорослими грибами в м. Городня.

Все, що треба знати про нові правила голосування. ВІДЕО 12:49

25 жовтня в Україні – місцеві вибори! Вони відбуваються кожні п'ять років, а інколи – частіше. Проте цього разу вибори проводитимуть за новими правилами, які дуже відрізняються від звичних.