Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 15:29:46

Всеукраїнська акторська школа в Чернігові!

01.04.2013   15:23Агенцiя

Міжнародна організація "CinemaHall", Представництво Європейської кіноассоціаціі NISI MASA в Україні запускає всеукраїнський освітній акторський проект!


У контексті проекту молоді хлопці та дівчата зможуть отримати ази акторської майстерності, які стануть для майбутніх акторів і актрис фундаментом для подальшого професійного розвитку.

Вперше випускники проекту зможуть застосувати отримані знання на практиці - під час кастингів і зйомок на ТБ, кінофільмів, реклами в Києві!

Серед партнерів "CinemaHall" - провідні кіностудії і кастинг-агенції Києва, серед яких такі компанії, як "Suspense Films" ("Штольня", "Тіні незабутіх предків"), "InQ" ("Закохані в Київ", "Сіневір") , "Інсайт-медіа" ("Тойхтопройшовкрізьвогонь", "Іван-сила"); кастинг-агенції "АБА-студія", "Allcasting", "Кастинг агентство В.Марініч", "ABSTAR VISION", та ін.

Всеукраїнська акторська школа - це:

- Ази акторської майстерності від досвідчених викладачів (практичні заняття) - Тетяна Янко (бізнес-тренер, викладач в школі краси, художній керівник, режисер, актриса молодіжного «Театру «23») і Ольга Мелашенко (Актриса молодіжного театру «АмаТеа», з 2010 року викладає акторську майстерність);
- Можливість обміну досвіду з учасниками з інших міст (понад 10 міст України),
- Сертифікат випускника,
- Участь у зустрічах випускників (1 раз на три місяці),
- Внесення випускників в бази кастинг-агенцій України,
- Участь випускників у кастингах та зйомках нових проектів (фільмів і програм).

Навчання триває 3 місяці. У програму Школи входить вивчення Акторської майстерності, сценічної мови, Пластики, Сценічних рухів, Основ гриму та ін.

Участь у проекті передбачає благодійний внесок (пільги для студентів і власників картки ISIC).
Участь надається на конкурсній основі.

Після подачі заявки протягом тижня Ви будете запрошені на співбесіду з викладачем.
Подати заявку на участь
Питання, додаткова інформація:
+380935930277, CDMA 91-77-00

Партнери:
Українське національне інформаційне агентство «УКРІНФОРМ», міжнародна онлайн-платформа «KINOLIFE», національний ресурс Massovka.com.ua, адвокатське бюро «Адлер і партнери», портал StudNews.org.ua, всеукраїнський кінопортал «Kino-teatr.ua», міжнародне посвідчення студента «ISIC», інструмент прямого маркетингу «Feedgee», портал «СніміФільм», газета «Голос України», журнал «Молодість, краса та здоров'я».

У Чернігові інформаційними партнерами стали: газета «Чернігівські відомості», портал Чернігова «Gorod.cn.ua», Інтернет-видання «Високий Вал», журнал «Бум», весільний журнал «Віваче», Чернігівська Медіа Група, онлайн-довідник «che.cn.ua», експертний клуб «Чиста політика», Чернігівський суспільно-інформаційний журнал« Північій вектор », Чернігівський довідково-інформаційний портал« Siver Info», Інформ-агенція «Чернігівський монітор».

Якщо Ви професійний актор або актриса, Ви можете подати заявку на внесення Вас в акторську базу CinemaHall.

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини