Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 17:11:56

Зустріч в Чернігівському художньому музеї з Іриною Піснею – художнім керівником театру інтеграції “Дивосад”

01.04.2013   12:29Агенцiя

Нещодавно в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана в рамках мистецького проекту “Галаган-Салон” відбулась зустріч з Іриною Піснею, художнім керівником театру інтеграції “Дивосад”, у якому поряд із здоровими дітьми грають діти з обмеженими можливостями.

Ірина Пісня

Ірина Пісня

Театр був створений 6 березня при Чернігівській обласній благодійній організації “Аратта”, і біля його витоків стояла викладач Чернігівського педагогічного університету Марина Каранда.

З 2010 року це незвичайне театральне об’єднання очолила Ірина Пісня. В цій дружній команді з творчою наснагою грають 16 акторів-аматорів віком від 9 до 35 років, яким допомагають батьки і простто не байдужі люди. Репертуар театру “Дивосад” є складним – “Хроніки Нарнії”, “Снігова Королева”, “Маленький принц”…

Саме за п’єсу, написану за твором Антуана де Сент-Екзюпері, “Дивосад” отримав Гран-прі на Міжнародному фестивалі у Польщі. Основною проблемою “дивосадівців” є нестача приміщення, але Ірина Пісня сподівається, що це питання скоро вирішиться.
Бесіду з Іриною Піснею проводив актор Молодіжного театру, лауреат премії Михайла Коцюбинського Роман Покровський.


Острякова Олександра, молодший науковий співробітник Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана

Останні новини Чернігівщини

 Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу

Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21

Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19

З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17

Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:33

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

17 березня: цей день в Україні і світі

17 березня: цей день в Україні і світі 09:30

День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression