Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 вересня, 23:12:52

Володимир Хоменко взяв участь у відкритті виставки художника Юрія Нагулка

15.03.2013   13:11

15 березня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко взяв участь у відкритті виставки відомого українського художника Юрія Нагулка «Координати вічності» у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».

Виставка розпочинає низку заходів в області, присвячених 1025-річчю хрещення Русі-України.

Як відзначив у своєму виступі голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, багато творчих подій відбуваються, а інколи і починають свій шлях по Україні саме з Чернігова.

«І це невипадково: Чернігів має свої древні традиції, адже тут творили історію багато стовпів християнського православ’я», - зауважив керівник області.

Принагідно Володимир Хоменко висловив вдячність художнику за полотна, на яких зображено Антонієві печери та їх засновника — нашого славетного земляка Антонія Печерського, який свого часу зробив вагомий внесок у становлення християнства на Русі і чиє 1030-річчя від дня народження ми відзначаємо цього року.

Очільник області висловив сподівання, що перебування у Чернігові дасть Юрію Нагулку можливість набратися енергії для подальшої роботи та побажав митцю вдалого творчого пошуку.


Довідка. Юрій Нагулко – заслужений діяч мистецтв України, знаний майстер духовного жанру сучасного мистецтва. Його талант вже завоював прихильність знавців мистецтва і не лише в Україні.

У своїй творчості художник звертається до релігійних канонів, історій і міфів, з яких формується колективна духовна філософія.

Добре відомий не лише як талановитий митець, але й як благодійник. Є засновником і автором благодійного проекту «Духовність у сучасному мистецтві», який підтримує Міністерство культури України та патронує Українська Православна Церква з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського та всієї України Володимира.

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини