Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 19:41:09

Фестиваль "Гоголівка-перезавантаження" відбудеться у квітні

01.03.2013   10:04Агенцiя

Навесні 2008-го року в Ніжині пройшов перший літературно-мистецький фестиваль «Гоголівка».

За п’ять попередніх років фестиваль добре прижився, обріс традиціями, знайшов постійних учасників і навіть прославився серед молодих українських поетів і письменників. Минулого року була «Гоголівка – четвертий вимір», цієї весни буде «Гоголівка – перезавантаження». Разом з такими відмінностями у назві організатори вносять зміни в програмі кожного наступного фестивалю, аби дивувати гостей та учасників. Але головне залишається незмінним і на декілька днів Ніжин готовий прийняти всіх молодих, творчих і талановитих.

Офіційної інформації про цьогорічний літературно-мистецький фестиваль «Гоголівка» у дівчат-організаторів поки що небагато, бо остаточний план заходів ще тільки розробляється. Що вже точно відомо, так це те, що фестиваль проходитиме два дні – 19-го і 20-го квітня. Зареєструватися учасники можуть хоч зараз ВКонтакті на особистій сторінці співорганізатора Віктора Татарина. Дівчата пообіцяли по можливості врахувати і виправити організаційні недоліки минулої «Гоголівки», коли учасників селили в будинок для літніх людей.

Як і в попередні роки, фестиваль мають відвідати відомі сучасні українські поети і письменники, такі як Леонід Горлач, Анна Малігон, Сергій Пантюк та інші. В рамках фестивалю пройде цілий ряд мистецьких і літературних конкурсів: конкурс непізнаних поетів, художників-ілюстраторів, авторів відеороликів на вірші та дуелі поетів, коли на сцені перед публікою учасники стріляють один в одного влучними поетичними рядками. Одним словом, планується багато усякого цікавого та незвичного.

Для тих, хто не пише вірші і не співає, започатковані майстер-класи з сучасного рукоділля і святкова торгівля. А ще буде поетичний аукціон, коли гроші за продані особисті речі відомих людей підуть на допомогу дітям-сиротам. Тобто плани на цей фестиваль у студенток-організаторів великі. Щоправда, як завжди, не вистачає грошей на їх здійснення, а тому ведеться постійний пошук спонсорів.

ЧОДТРК "Сівер-Центр"

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини