Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 листопада, 19:45:11

Фестиваль "Гоголівка-перезавантаження" відбудеться у квітні

01.03.2013   10:04Агенцiя

Навесні 2008-го року в Ніжині пройшов перший літературно-мистецький фестиваль «Гоголівка».

За п’ять попередніх років фестиваль добре прижився, обріс традиціями, знайшов постійних учасників і навіть прославився серед молодих українських поетів і письменників. Минулого року була «Гоголівка – четвертий вимір», цієї весни буде «Гоголівка – перезавантаження». Разом з такими відмінностями у назві організатори вносять зміни в програмі кожного наступного фестивалю, аби дивувати гостей та учасників. Але головне залишається незмінним і на декілька днів Ніжин готовий прийняти всіх молодих, творчих і талановитих.

Офіційної інформації про цьогорічний літературно-мистецький фестиваль «Гоголівка» у дівчат-організаторів поки що небагато, бо остаточний план заходів ще тільки розробляється. Що вже точно відомо, так це те, що фестиваль проходитиме два дні – 19-го і 20-го квітня. Зареєструватися учасники можуть хоч зараз ВКонтакті на особистій сторінці співорганізатора Віктора Татарина. Дівчата пообіцяли по можливості врахувати і виправити організаційні недоліки минулої «Гоголівки», коли учасників селили в будинок для літніх людей.

Як і в попередні роки, фестиваль мають відвідати відомі сучасні українські поети і письменники, такі як Леонід Горлач, Анна Малігон, Сергій Пантюк та інші. В рамках фестивалю пройде цілий ряд мистецьких і літературних конкурсів: конкурс непізнаних поетів, художників-ілюстраторів, авторів відеороликів на вірші та дуелі поетів, коли на сцені перед публікою учасники стріляють один в одного влучними поетичними рядками. Одним словом, планується багато усякого цікавого та незвичного.

Для тих, хто не пише вірші і не співає, започатковані майстер-класи з сучасного рукоділля і святкова торгівля. А ще буде поетичний аукціон, коли гроші за продані особисті речі відомих людей підуть на допомогу дітям-сиротам. Тобто плани на цей фестиваль у студенток-організаторів великі. Щоправда, як завжди, не вистачає грошей на їх здійснення, а тому ведеться постійний пошук спонсорів.

ЧОДТРК "Сівер-Центр"

Останні новини Чернігівщини

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи 16:22

Підібрати надійний смартфон “на кожен день” зараз дуже складно.

Виявлено 398 нових випадків COVID-19

Виявлено 398 нових випадків COVID-19 16:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 листопада в області зафіксовано 398 нових випадків COVID-19.

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до "Клубу книгомандрівників" 15:47

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського стартував новий літературно-мистецький проект «Клуб книгомандрівників». Це інтерв’ю з відомими чернігівцями про літературу та книги в їхньому житті.

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності 15:30

Як побудувати ефективну структуру апарату та виконавчого комітету ради; правильно припинити повноваження голів місцевих рад; на які посади в органи місцевого самоврядування потрібно проводити конкурс, а де можна здійснити переведення; вимоги щодо віку та освіти посадових осіб місцевого самоврядування, – це далеко неповний перелік питань, які цікавили учасників дистанційного навчання «Основні питання організації роботи рад та їхнє організаційно-кадрове забезпечення», яке проходило 23 листопада.

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик 15:21

Вночі до поліції зателефонувала 52-річна мешканка Чернігова та повідомила, що на неї з ножем напав невідомий чоловік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини