Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 січня, 05:50:31

Чернігівці першими у Європі побачили нову шоу-програму “Тбілісі Біг-Бенд”

21.11.2011   07:16

Чернігівці першими не лише в Україні, а й в інших країнах Європи побачили нову шоу-програму грузинського оркестру “Тбілісі Біг-Бенд”.

Тур Європою тбіліські музиканти-віртуози разом з солістами Ольгою Крюковою та Борисом Бедіа розпочали саме з нашого міста.

Щоправда глядачам довелося трохи понервувати – концерт затримали майже на 40 хвилин, але тільки-но на сцені з’явився блискучий тбіліський оркестр – публіка здатна була пробачити все. І невдоволені перешіптування змінилися на гучні оплески.

У їх виконанні навіть безсмертні світові хіти отримали неповторний грузинський колорит. Коли ж зазвучали улюблені грузинські та українські пісні публіка вибухнула оваціями.

Концертний оркестр мерії м. Тбілісі став одним з найкращих на Всеєвропейському фестивалі у Монте Карло, його дерижер і один з керівників Гіві Гачечиладзе займає почесне місце серед ста найкращих оркестровщиків світу.

Сьогодні в оркестрі успішно поєднуються грузинський темперамент та українське бельканто Борис Бедіа та Ольга Крюкова. У їх голоси закохуються з перших хвилин.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1752

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини