Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 07:00:59

Постановка рок-опери “СТІНА” силами музично-драматичної концесії “ПерсонА38”

20.02.2013   08:34Агенцiя

На початку 2012 року директор музично-драматичної концесії “ПерсонА38” анонсував чернігівським поціновувачам класичного року про початок роботи по створенню рок-опери “СТІНА” за мотивами легендарної “The Wall” англійського гурту “Pink Floyd”.

Влітку того ж року, учасники концесії провели 14-ть промо-виступів “СТІНИ” в районних центрах чернігівської області. Глядачі дуже тепло зустрічали ці виступи, однак, через відсутність драматургії частина композицій (їх змістовне наповнення) були не зрозумілими.

“СТІНА” – глибоко філософський музичний твір, який розповідає глядачам про “стіни”, що будує навколо себе людина аби відсторонитися від загроз зовнішнього світу, а також про “стіни”, які будує “СИСТЕМА” навколо ОСОБИСТОСТІ.
Ідейний натхненник “The Wall” бас-гітарист гурту “Pink Floyd” Роджер Уотерс вклав у композиції свої власні відчуття, переживання подій, які відбувалися з ним у дитинстві, юності та молодості.

Головний герой цього твору – рок-музикант на ім’я Пінк. Цеглинами “СТІНИ”, яка утворилася навколо Пінка та відгородила його від зовнішнього світу стали: загибель батька у Другій світовій війні, надмірна опіка з боку матері, жорстоке поводження вчителів у школі, зрада дружині, пристрасть до алкоголю та наркотиків, хворобливе уявлення про власну велич.

Знаходячись у зеніті слави, Пінк відчуває себе одиноким, спустошеним, розчавленим. Одного дня він втрачає сенс життя і робить спробу покінчити з життям. В останню мить його рятують лікарі.

Після невдалої спроби самогубства Пінк перетворюється на жорстокого, одержимого тирана, який ладен знищити половину людства. Хвороблива уява звеличує його “его”!
Чи зможе Пінк зруйнувати “СТІНУ” самотності, зневіри, жорстокості? Чи буде він прощений самим собою та соціумом – розповість рок-опера “СТІНА”.

В даний момент часу сценаристом музично-драматичної концесії “ПерсонА38” написано сценарій рок-опери, який буде зрозумілий навіть необізнаному з цим твором та англійською мовою глядачеві. Вокалісти концесії відвідують уроки з англійської мови, вчаться навичкам акторської майстерності, на чолі з хормейстером Інною Присекайло розібрали по партіях 11-ть з 24-х композицій.

Музиканти, під керівництвом бас-гітариста концесії Андрія Шенгерей розписали гітарні, клавішні партії.

Щотижня проходить не менше трьох вокальних та музичних репетицій.
Слід відзначити, що більшість учасників концесії – талановита молодь м. Чернігова віком від 14 до 24 років. Талант є! Наполегливість є! Однак, поки що, не вистачає досвіду. Тому беремо за правило запрошувати на відкриті репетиції більш обізнаних, досвідчених музикантів: Сергія Галамагу, Юрія Коломійця та інших, аби керуючись їх знаннями та досвідом створити дійсно ХОРОШИЙ, цікавий музично-драматичний твір.
Одне з фундаментальних гасел учасників музично-драматичної концесії “ПерсонА38” – ми прагнемо нових знань, ми схильні до навчання!

Базова цінність учасників – творча реалізація ОСОБИСТОСТІ!

Паралельно з вокальними, музичними, акторськими заняттями (репетиціями) іде оновлення звукової та світлової апаратури. Нещодавно організація МГО ЦПМ “Апельсин” придбала новий мікшерний пульт “Allen@Heaht PA 28”, готуємося до придбання моніторних ліній та потужних ламп статики, виготовлюються блоки “стіни” 7 метрів завдовжки та два метри заввишки, монтуються відеоряди та інсталяції рок-опери.

Всі ці компоненти створять ХОРОШИЙ музично-драматичний твір, який стане подією 2013 року в м. Чернігові.

Масштабна прем’єра запланована на 14 вересня 2013 року, можливе місце проведення – міський Парк відпочинку “Літній театр”.

Слідкуйте за розвитком подій, нова (свіжа) інформація про підготовку рок-опери буде надходити щотижня.

Запрошуємо до лав концесії молодих, талановитих, готових розвиватися та наполегливо працювати: гітаристів (акустична гітара), саксофоніста, баяніста та вокалістів (юнаків та дівчат).


Директор концесії Станіслав Тавлуй-бей Придеснянський

 

Останні новини Чернігівщини

Відбулися вибори ректора Національного університету

Відбулися вибори ректора Національного університету "Чернігівська політехніка" 18:12

Єдиний кандидат на посаду ректора – д.т.н., доцент Новомлинець Олег Олександрович, повідомляють на сайті закладу.

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством 15:19

Щороку 25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства стартує інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

Виявлено 527 нових випадків COVID-19

Виявлено 527 нових випадків COVID-19 15:12

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 листопада в області зафіксовано 527 нових випадків COVID-19.

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі 11:43

Цієї ночі під час патрулювання біля залізничного вокзалу поліцейські помітили підозрілого громадянина, який пришвидшив рух при появі службового автомобіля.

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання 11:27

У такому ж режимі як у школах Чернігова (тобто дистанційно з 5 по 11 класи) діти навчаються зараз у таких українських обласних центрах, як Полтава, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Чернівці, Вінниця. Про це на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.