Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 10:44:37

Якою є слов’янська душа?

14.02.2013   10:19Агенцiя

Чим вона відрізняється від інших, що живуть на світі? Про це замислилась відома українська художниця Надія Мартиненко. І в результаті на чернігівського глядача чекає нова виставка, яка і так і називається – “Слов’янська душа”.

35 картин майстрині можна побачити у виставковому залі обласного осередку Спілки художників України. На відкриття виставки прийшло стільки шанувальників творчості, колег, друзів, що в залі тісно стало. Художниця Надія Мартиненко наголошує, що картини обов’язково треба дивитися разом із написами під ними.

Картина і назва – то є одне ціле. “Весь світ в її руках”, “Благовіст”, “Матір Миру” – це назва деяких робіт, які можна побачити у виставковій залі обласного осередку Спілки художників.

Ймовірно, що “Матір Миру” може бути прообразом матері всіх слов’янських племен. Надія Мартиненко – успішна художниця. ЇЇ картини знають та люблять не лише в Чернігові, вона відома по всій Україні. Ії чоловік – і перший критик, і справжній друг, і просто найрідніша у світі людина, яка допомагає Надії відтворювати світ фарбами.

А для того, щоб зрозуміти, якою є “магія японської ночі”, хто такий “Дід Польовик”, що ж все таки нас об’єднує, необхідно прийти і побачити картини на власні очі.

http://chodtrk.com.ua/?p=8110

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські оперативно розшукали зниклого 8-річного хлопчика з Бахмача 10:15

21 червня до поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини, 2017 року народження, в м. Бахмач Ніжинського району

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини