Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 01:05:46

Чернігів викликає Суми на дуель!

07.02.2013   10:05Агенцiя

6-го лютого місто Чернігів радо зустрічало оргкомітет "Параду вишиванок", під час офіційної зустрічі голови фестивалю Ігоря Добруцького з міським головою Олександром Соколовим.

На зустрічі також були присутні представники освіти, культури, журналісти та місцеве телебачення.

- Радий вітати Вас, Ігорю Ігоровичу та оргкомітет "Параду вишиванок" у Чернігові. Мене надзвичайно порадував Ваш ентузіазм, адже це прекрасно, що знаходяться люди, які підтримують народні традиції.  Ви навіть не уявляєте, як приємно було спостерігати за нашою писанкою у колоні усіх представлених робіт. А скільки радості та гордості було у очах дітей та людей різного віку, за гідно представлений Чернігів на "Параді вишиванок". Такі проекти безумовно об'єднують усі куточки України, популяризують українську культуру, тому ми обов'язково долучимося до фестивалів,- запевнив Олександр Соколов.

Під час урочистої зустрічі, засновник широкомасштабного мистецького дійства Ігор Добруцький презентував нові фестивалі 2013 року та подарував меру Чернігова "Диво птаха", який буде взірцем для виготовлення великої заготовки. А також вручив почесні дипломи та подарунки з символікою фестивалю митцям та керівникам чернігівської делегації.

- Щиро дякуємо Вам за організацію цих прекрасних дійств. Хочу запевнити, що ми прикладемо усіх зусиль для того, щоб гідно представити наше місто цього року. До речі, у нас також є багато цікавих проектів, наприклад різдвяний фестиваль "Чернігівська коляда", проведення якого ми започаткували. Тому ми б дуже хотіли співпрацювати з вами та об'єднати наші свята, - запропонував організаторам Олег Павлович Васюта, начальник управління культури Чернігівської міської ради.

- Мені приємно відзначити, що Чернігів увійшов в п'ятірку переможців фестивалю. Чернігівська писанка, дійсно, була дуже гарною і за стилістикою відображала ваші регіональні особливості. Ми з радістю будемо підтримувати ваші ідеї і допомагати впроваджувати їх у життя. А також надіємося, що наша співпраця триватиме і надалі, - підкреслив Ігор Добруцький.

- А я заздрю Сумам. Вони гарно представили своє місто і здобули перемогу. Але ж і Чернігів багатий на талановитих майстрів та неповторні культурні традиції. Багато в чому християнство почалося саме з Чернігова. І ми хочемо розповісти про це усій Україні. Тому готові брати участь у ваших проектах. До речі, ми б з радістю провели один з фестивалів у нашому місті. У мене уже з'явилося багато цікавих ідей.  Тому я думаю, що Сумам все ж доведеться поступитися, цього року переможемо ми!- запевнив організаторів фестивалю Олександр Соколов


http://parad-vyshyvanok.com.ua/ua/news/main/1150/
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.