Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 01:23:07

Письменницький десант висадився у Чернігові

04.02.2013   13:34Агенцiя

Напередодні вихідних, у пятницю, до культурно-мистецького центру "Інтермеццо"(Чернігів) залетів творчий десант.

Поспілкуватись з чернігівцями у  рамках "Вечорів іронічно-гумористичної поезії" завітав "зірковий десант" зі столиці у складі: відомого дитячого письменника Івана Андрусяка, секретяря Національної Спілки письменників України Сергія Пантюка лідера гурту "Вперше Чую", байкера Григорія Вагапова.

Гості поділилися своїми думками, творчими планами та зачитали уривки з останніх творів. Так Іван Андрусяк, повідомив, що 23 лютого у Ляльковому театрі, відбудеться презентація вистави, за мотивами однієї з його книжок. Про це він домовився під час першого візиту до Чернігова.

- "Дякую приятелю "Інтермеццо" Віталію Гольцову, що примусив мене, а це дуже важко, написати п'єсу для лялькового театру", -зізнався письменник.
Лідер рок-гурту "Вперше чую" Григорій Вагапов розповідав про життя байкерів і виконав декілька своїх пісень, а Сергій Пантюк, який вже втретє відвідав наше місто, зробив екскурс по своїй творчості та розповів, як у радянські часи писали астрологічні прогнози.

Захід відбувся у рамках творчого проекту КМЦ "Інтермеццо" та літератора Дмитра Мамчура "Північна генерація".

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.