Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 жовтня, 19:37:07

Відбулося відкриття виставки рельєфної художньої пластики Миколи Мазура

30.01.2013   13:08Агенцiя

29 січня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулося відкриття виставки рельєфної художньої пластики Миколи Мазура.

Автор робіт – архітектор, член національної спілки архітекторів, який майже 20 років віддав роботі у Головному управлінні архітектури та містобудування Чернігова. Та не менш значимим стало його захоплення ландшафтним та інтер’єрним дизайном. У нагоді стали навички чеканки, різьблення по дереву, здобуті ще в інституті.

Поєднуючи ці техніки з живописом і скульптурою, він створює роботи, що дістають визнання і стають окрасою інтер’єрів санаторіїв на Прикарпатті, а також експонуються на персональній виставці у Трускавці.

Представлені у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана твори – це синтез живопису та рельєфного панорамного зображення.

Це вже друга виставка Миколи Івановича в музеї. Відвідувачі змогли побачити цікаві 3D-картини – об’ємні сільські пейзажі, стилізовані квіти, диких тварин, птахів.
На відкриття персональної виставки завітали друзі-колеги майстра з національної спілки архітекторів.

http://www.cult.gov.ua/news/vidbulosja_vidkrittja_vistavki_relefnoji_khudozhnoji_plastiki_mikoli_mazura_foto/2013-01-30-4121

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини