Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 23:00:45

Конкурсні друки – на будь-який смак

30.01.2013   13:03Агенцiя

Цього року учасників літературного конкурсу “Краща книга року” так багато, що організаторам конкурсу доводиться презентувати читачам одразу по декілька видань.

У бібліотеці імені Коцюбинського відбулась презентація чотирьох книжок, представлених у чотирьох номінаціях: “Собор Різдва Богородиці у Козельці” – номінація “Науково-популярна книга”, “Толока” – номінація “Проза”, “Душі моєї обмолот” – “Поезія”, та “Глибинка, повита туманом” – “Література для дітей та юнацтва”

Поет не може говорити прозою, вважає літератор Василь Буденний. До його книги “Душі моєї обмолоти” увійшли вибрані твори за останні п’ять років. 200 сторінок, 20 авторів дорівнює “Толока”.

Для членів літературної спілки “Чернігів” збірник під назвою “Толока” став своєрідним звітом за останні 20 років: саме стільки виповнилося торік “літературним чернігівцям”. Збірник “Толока”, який упорядкували Михась Ткач та Володимир Сапон, а також “Душі моєї обмолот” Василя Буденного – номінанти літературного конкурсу “Краща книга року–2012”.

Ще одна колективна праця, презентована в рамках конкурсу, – науково-популярне видання “Собор Різдва Богородиці в Козельці”. Його творці – співробітники національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній”. Вони розкривають читачам таємниці та невідомі досі факти з історії Богородичного собору та Козельця. До того ж у виданні містяться чудові фотознімки святині, зроблені відомим фотомайстром Миколою Турчиним.

Організатори конкурсу “Краща книга року” не забули і про юних читачів. Твір Володимира Сенцовського “Глибинка, повита туманом”, присвячений дітям Чернігівщини.

http://chodtrk.com.ua/?p=7813

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно 18:44

Таке рішення ухвалено у зв'язку із збільшенням кількості хворих на коронавірус в місті.

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду 18:21

Відповідно до постанов територіальних виборчих комісій про призначення (оголошення) повторних виборів депутатів сільських рад та виборів міського голови (далі – повторних виборів) на неділю, 17 січня 2021 року, призначено повторні вибори.

Виявлено 221 новий випадок COVID-19

Виявлено 221 новий випадок COVID-19 16:43

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 листопада в області зафіксовано 221 новий випадок COVID-19.

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень 15:10

За даними матеріалами зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених статтею 212 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:56

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.