Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 18:02:11

Оркестри Держспецтрансслужби вирушають у музичне турне Німеччиною

15.01.2013   10:05Агенцiя

З 15 січня і до 25 лютого оркестр 8 Чернігівського навчального центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури відвідає з концертами 17 міст Німеччини. В тому числі - Франкфурт-на-Майні, Дрезден, Дортмунд.

У програмі турне - запальна музика, армійські трюки та художні виступи. Музиканти виконають твори українського фольклору та сучасні композиції. На чолі оркестру - військовий диригент майор Держспецтрансслужби Микола Смаль.

Опісля музичну естафету підхопить оркестр 194 понтонно-мостового загону із Новомосковська. Вони з 27 лютого і до 25 березня дадуть концерти ще в  12-ти містах - Берлін, Гамбург, Кельн, Мюнхен та інші. Керуватиме військовими музиками військовий диригент майор Держспецтрансслужби Богдан Задорожний. 

Минулого року оркестр 8 Чернігівського навчального центру вже відвідував Німеччину. Тоді, музикам Держспецтрансслужби доручили разом із колегами із Болгарії та Швейцарії відкривати відомий фестиваль духової музики Берлін-Тату-2012. Військові оркестранти настільки вразили організаторів, що останні і запросили музик із Чернігова та колектив військового оркестру із Новомосковська в турне країною. Усі видатки на дорогу - харчування, проживання та страхування взяла на себе приймаюча сторона.

На переконання Голови Адміністрації Держспецтрансслужби генерал-лейтенанта Миколи Малькова його підвідомчі музичні колективи завдяки постійним тренуванням та наполегливій праці і досягнули настільки високого результату, що вийшли на міжнародний рівень. Для цього їм створенні всі належні умови. Військові музики мають у своєму арсеналі необхідні інструменти та засоби для створення гідного іміджу служби і держави.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель 15:18

Під час патрулювання центрального парку культури та відпочинку патрульні роти тактико-оперативного реагування звернули увагу на молоду людину.

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.