Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 31 липня, 17:53:28

Художня рада при управлінні культури та туризму міської ради провела своє перше засідання

31.07.2025   11:06Агенцiя

Учора, 30 липня, відбулося перше засідання Художньої ради при управлінні культури та туризму Чернігівської міської ради.

До її складу входять представники міських управлінь, просвітники, митці, науковці, культурні діячі, які віддано дбають про культурний розвиток нашого міста.

Темою цього засідання, яка є надзвичайно важливою, було формування бачення щодо надання статусу об’єктів культурної спадщини тим місцям у місті Чернігові, які стали символами незламності, жертовності та спротиву жителів під час російсько-української війни.

- Це питання має глибоке символічне та культурне значення. Адже йдеться не лише про фіксацію фактів минулого, а й про збереження живої пам’яті, яка стала водночас і культурною спадщиною громади.

На сьогодні така ініціатива є вкрай важливою, адже вона сприяє вшануванню героїзму та трагізму пережитих подій, зміцненню суспільної єдності й формує нове бачення міського простору у контексті подій війни. У подальшому передбачається здійснення роботи з підготовки відповідних матеріалів для отримання статусу об’єктів культурної спадщини місцям пам’яті, які попередньо були визначені Художньою радою, - коментує начальник управління культури та туризму міської ради Олександр Шевчук.

Чернігівці, які бажають долучитися до цієї ініціативи, можуть надсилати свої пропозиції, ідеї або зауваження на адресу управління культури та туризму Чернігівської міської ради: м. Чернігів, вул. Княжа, 9, kultura@chernigiv-rada.gov.ua.

 
За повідомленням управління культури та туризму міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:08

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення.

Алкоголь за кермом — причина більшості аварій на дорозі 13:42

Учора, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Елеваторній. На місце направили екіпаж патрульних.

Ще одна представниця Чернігівщини поповнила медальну скарбничку збірної України на чемпіонаті Європи! 13:11

Олександра Мартинюк, вихованка КПНЗ «ДЮСШ «Авангард» Чернігівської міської ради, здобула одразу дві нагороди на чемпіонаті Європи зі стрільби з малокаліберної зброї, що триває у місті Шатору, Франція.

У Чернігові поліцейські долучились до обговорення актуальних питань протидії торгівлі людьми 12:39

30 липня, у Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, відбулася робоча зустріч представників міграційної поліції, Державної прикордонної служби, обласної прокуратури та громадських організацій, присвячена обговоренню актуальних викликів і ситуацій в Чернігівській області.

Нові укриття, автобуси й реформа харчування: як трансформується освітня галузь на Чернігівщині 12:19

Чернігівщина інвестує в безпечну, доступну та якісну освіту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини